Starosta Hviezdoslavova si našiel rozmlátené auto: Túto robotu nebude mať kto robiť, lebo každý normálny človek sa na to vykašle

  • Auto si našiel rozbité pár hodín po tom, čo stopol výstavbu vodární v obci
  • Píše, že robí kvalitnú robotu a bol naivný idiot, keď si myslel, že to všetci ocenia
Hviezdoslavov starosta
Marek Lackovič - starosta Hviezdoslavova
  • Auto si našiel rozbité pár hodín po tom, čo stopol výstavbu vodární v obci
  • Píše, že robí kvalitnú robotu a bol naivný idiot, keď si myslel, že to všetci ocenia

Starosta Hviezdoslavova na sociálnej sieti zdieľa, že mu po tom, čo stopol jednu výstavbu v obci, niekto rozmlátil auto. V statuse nepriamo obviňuje developerov, píše, že ich hnevá, že má od začiatku nastavené jasné a pevné pravidlá, transparentnú komunikáciu a sprísňuje územný plán „s cieľom odvrátiť Hviezdoslavov z cesty do pekla“.

V príspevku spomína, že Hviezdoslavov je najrýchlejšie rastúcou samosprávou na Slovensku a Združenie občanov miest a obcí ich pravidelne nominuje na Cenu pre otvorenú samosprávu. Tvrdí teda, že vie, čo robí a robí to správne, aj napriek tomu, že sa to mnohým nemusí páčiť.

Túto robotu nebude mať kto robiť, lebo každý normálny človek sa na to vykašle. Sme naivní idioti, že si myslíme, že keď budeme robiť kvalitnú robotu, tak to všetci ľudia ocenia,“ dodáva.

Developeri, ako píše vo svojom statuse, naňho boli nahnevaní už dlhšie. Na začiatku jeho úradu, ešte v novembri 2018 v rozhovore pre Denník N vyhlásil, že si majú strčiť svoje obálky do zadku. Neskôr zvýšili výmeru stavebných pozemkov na 650 metrov štvorcových na dom: „S cieľom nebudovať tu ďalšie králikarne naležato.

Potom presadili, že museli popri urbanistickej štúdii predkladať verejnosti na 15-dňové pripomienkovanie aj jej zadanie. Dnes stopli výstavbu vodární a on si na parkovisku našiel rozmlátené auto. Okrem toho sa mu niekto hrabal v papieroch, ktoré našiel po aute porozhadzované.

Takto sa žije neúplatným starostom v 21. storočí na Slovensku, ktorí sú takí sprostí ako ja, že odídu z pohodlia korporátu, kde som si od pondelka do piatku pekne sedkal na riti a idú sa zodrať pre ľudí, čakajúc pritom s boreliózou a vysokým tlakom na infarkt či na mozgovú príhodu počas bežných, každodenných povinností,“ konštatuje v statuse.

Nakoniec však dodáva, že nie je nahnevaný ani frustrovaný, aj keď to tak možno vyznieva. Necíti sa tak, pretože developeri odídu. Všetci sme podľa jeho slov len ľudia, ktorí sa narodia, niečo stihnú a umrú.

Ale Hviezdoslavov, vážení a milí, tak ten je večný, ten tu bude navždy, aj keď sa teraz postavíte na hlavu a začnete hlavou skákať po obecnom úrade.“ A preto Hviezdoslavovu odovzdá to najlepšie, čo sa v živote naučil, hoci aj v rozmlátenom aute.

Zdroj: Marek Lackovič - starosta Hviezdoslavova

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK