Startitup vyberá z kategórie nováčikov Blogera roka. Je ním mama ôsmich detí, manželka a podnikateľka

  • Súťaž Bloger roka nedávno predstavila víťazov mnohých kategórií, no aj my máme tú svoju
  • Svojim rozprávaním a príbehom nás zaujala Nika Macinská, ktorá bola jednou z desiatich finalistov kategórie nováčikov
collage77
Instagram/ dennik.mamy_8deti
  • Súťaž Bloger roka nedávno predstavila víťazov mnohých kategórií, no aj my máme tú svoju
  • Svojim rozprávaním a príbehom nás zaujala Nika Macinská, ktorá bola jednou z desiatich finalistov kategórie nováčikov

Kategórie ako Travel, Fashion, Beauty či Food aj tento rok ovládli odovzdávanie cien Bloger roka, no zahanbiť sa nedali ani o niečo menej sledované kategórie Company, Life či Newcomer. A práve z tej poslednej kategórie sme mali možnosť vybrať si nášho favorita.

Všetci tí, ktorí v kategórii nováčikov bojovali o cenné hlasy fanúšikov mali jednu jedinú podmienku, a teda, že ich blog musel by založený až po 1. októbri 2017. A to je poriadne krátky čas na to vybudovať si akú takú čitateľskú základňu. Mnohí to však dokázali. Nášmu bystrému oku neunikol jeden výnimočný príbeh blogerky, ktorá sa umiestnila na treťom mieste. Je to Nika Macinská. Osemnásobná mamina, manželka a ešte aj podnikateľka.

Zobraziť celú galériu (1)
zdroj: dennikmamy.sk

Jej blog Denník mamy uzrel svetlo sveta len pred dvoma mesiacmi a u čitateľov sa teší veľkej obľube. Inšpiratívny príbeh matky, ktorá sa delí o svoje príbehy s každým dieťaťom osobitne, so všetkými pokope či so strasťami a radosťami rodinného života navyše umocňuje odhodlanie podnikať v oblasti udržateľnej módy. Áno, Nika popri všetkých svojich materských povinnostiach stíha aj toto.

Na sashe.sk ju nájdeš pod značkou imani. „Mojim cieľom je robiť módu s posolstvom. Oblečenie tvorím pre všetky ženy, nielen modelky a chcem, aby bolo vidno, že ho aj všetky ženy môžu nosiť.

Nuž a viac ti neprezradíme. Na Niku sa totižto tešíme u nás v redakcii, pretože s ňou pre teba pripravíme rozprávanie o tom, čo robí, čo ju motivuje, ako v tomto uponáhľanom svete všetko s ôsmimi deťmi zvláda alebo čo pripravuje do budúcnosti. Ak totižto desiatky ľudí zaujala už za dva mesiace svojho fungovania, kde bude tak o dva roky? Tešíme sa na teba Nika.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech