STU sa počas koronavírusu rozhodla osloviť stredoškolákov humornou kampaňou

  • STU sa pochmúrnu dobu rozhodla rozbiť novými vtipnými spotmi
  • Slovenská technická univerzita patrí medzi 1000 najlepších univerzít na svete
  • Študenti študujúci obory budúcnosti majú zaručené uplatnenie aj najvyššie nástupné platy
koronapoistenie
STU/CDC
  • STU sa pochmúrnu dobu rozhodla rozbiť novými vtipnými spotmi
  • Slovenská technická univerzita patrí medzi 1000 najlepších univerzít na svete
  • Študenti študujúci obory budúcnosti majú zaručené uplatnenie aj najvyššie nástupné platy

V dnešnej náročnej dobe je potrebné k marketingu pristupovať naozaj kreatívne. Je čoraz dôležitejšie reflektovať aktuálnu situáciu a pokiaľ je v kampani zakomponovaný aj správne použitý humor, sme na dobrej ceste.

Reagovať na aktuálne udalosti sa rozhodla aj Slovenská technická univerzita (STU). Náborovú kampaň pre stredoškolákov nazvali: „Svet zachránia inžinieri“ a stavili na vtipné krátke spoty, keďže v dobe koronavírusu ľudí smiech čoraz viac prechádza. A prispôsobili tomu aj hlavné posolstvo kampane, ktoré sebavedomo hlása: „Vidíme sa v budúcnosti,“ pretože aj v týchto ťažkých časoch musíme myslieť na budúcnosť.

STU je najlepšia technika na Slovensku

Každodenný život sa v dôsledku prísnych opatrení proti šíreniu koronavírusu zastavil, no aj v týchto chvíľach treba myslieť na budúcnosť. Bez hrôzy, s dôverou a presvedčením, že bude lepšie a život sa opäť vráti do svojich koľají,“ vyjadrila sa univerzita na svojich sociálnych sieťach.

Presne ako uvádza STU, akútny stav s koronavírusom a karanténou je s najväčšou pravdepodobnosťou len dočasný a aj keď sa čas spomalil, svet stále funguje a je dôležité myslieť aj na to, čo bude napríklad o rok.

7 fakúlt STU a Ústav manažmetu na Slovensku ponúkajú špičkové vysokoškolské vzdelanie v oblasti, kde je o pracovnú silu vysoký záujem. Na Slovensku ide o najlepšiu technickú univerzitu a v rámci sveta patrí do TOP 500 v matematických vedách. V zozname najlepších univerzít sveta jej patrí úctyhodné 751. miesto.

Internáty a vybavenie vo vysokej kvalite

Škola neustále rekonštruuje internáty, fakulty a laboratória (v najbližších 4 rokoch na opravy minie 80 miliónov eur), vďaka čomu bude výrazne modernejšia. 40 % internátnych izieb je dnes už kompletne zrekonštruovaných a viac ako internát pripomínajú skôr hotel. Škola navyše približne 50 % študentom ročne vypláca motivačné štipendium až do výšky 930 eur.

STU sa prezentuje ako škola budúcnosti a budúcnosť sa podľa nich dá naučiť. Skrýva sa totiž v oblastiach ako počítačové modelovanie, dátová analytika, softvérove inžinierstvo, kryptografia, chemické inžinierstvo, automatizácia, robotika, strojárstvo či progresívne materiály.

Študovať technické odbory sa najmä v dnešnej dobe opláca – je totiž dobre známe, že študenti STU majú o úspešnú kariéru prakticky postarané – preto si nezabudni včas podať prihlášku (do 30. marca alebo 31. apríla – podľa fakulty).

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech