Sú telka a rádio mŕtve? Slováci uvidia diskusiu o jednej z najzaujímavejších tém

  • Už budúci štvrtok, 25. októbra, prebehne ďalšia zaujímavá diskusia z dielne Startitup
  • Témou budú tradičné a digitálne médiá
  • Nebudú chýbať ani zaujímaví hostia
telka-event-facebook (1)
  • Už budúci štvrtok, 25. októbra, prebehne ďalšia zaujímavá diskusia z dielne Startitup
  • Témou budú tradičné a digitálne médiá
  • Nebudú chýbať ani zaujímaví hostia

11. októbra si si mohol naživo a aj prostredníctvom live streamu na našom Facebooku vychutnať prvú diskusiu Startitup v Platform House, ktorej téma znela: Ako z nuly vybudovať prosperujúci biznis aj na Slovensku? V diskusii sa stretli traja úspešní podnikatelia, Michal Truban, Šimon Šicko a Lukáš Horák. Hostia sa rozrozprávali o svojich začiatkoch v biznise, o chybách, ktoré spravili, o ich motivácii aj konkurencii. Nebola to však jednorazová záležitosť a my ťa do Platform House voláme opäť.

Tentokrát téma znie: Je telka a rádio mŕtve? Prečo sa digitálu tak darí? a na stoličkách diskutujúcich budú opäť sedieť traja páni. Marek Šándor, jeden z konateľov Startitup, Václav Mika, bývalý riaditeľ RTVS, Markízy aj Rádia Expres a Martin Mác, konateľ spoločnosti Zoznam, s. r. o., ktorá pod sebou združuje viac ako 40 produktov.

Martin Mác

Je CEO významnej slovenskej internetovej spoločnosti Zoznam, s. r. o., hoci začínal skladaním počítačov, neskôr pracoval pre Slovak Telekom. Na čele Zoznamu je už od roku 2007. Hovorí, že každý podnikateľ by mal skrachovať, aby si začal vážiť veci.

Václav Mika

Slovenský manažér roka 2017 podľa časopisu Trend, bývalý šéf Rozhlasu a televízie Slovenska, ktorý má za sebou aj post generálneho riaditeľa komerčnej televízie Markíza a najpočúvanejšieho rádia na Slovensku, rádia Expres, ktoré pomáhal zakladať. Dnes predseda Správnej rady VŠVU a nezávislý kandidát na post primátora Bratislavy.

Marek Šándor

Marek je v spoluzakladateľom Startitup Group a môže sa popýšiť pracovnými skúsenosťami zo Sygicu, kde pôsobil na pozícii produktového manažéra, neskôr stál pri zrode startupu Droppie a dnes je investorom v PUNK Ventures.

Chceš teda vedieť, ako sa darí v dnešnej digitálnej dobe televízii a rádiu? Sú už tieto médiá kvôli internetu passé, alebo dokážu konkurovať digitálu? Vraví sa, že silnejší vyhráva. Príď sa teda pozrieť na debatný „súboj“ médií a vypočuť si zaujímavé názory a myšlienky, o ktoré určite nebude núdza.

Takže vidíme sa vo štvrtok, 25. októbra o 19:30 na Sliačskej ulici. Pr­vých 30 mi­nút bu­deš mať mož­nosť sle­do­vať dis­ku­siu opäť aj vďaka live stre­amu, ktorý spus­tíme na Star­ti­tup Fa­ce­bo­oku. Vstupné sú sym­bo­lické 3 eurá. Viac informácií nájdeš v našom evente na Facebooku a lís­tky si mô­žeš za­kú­piť priamo TU.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech