Súkromný wellness, bazén, presklený výťah a 10 izieb v Bratislave? Dom za 2 000 000 eur už pripomína luxusný palác

  • Pri Bratislave sa nachádza množstvo nehnuteľností, ktoré zaujmú svojim unikátnym štýlom
  • Príkladom je dom v Marianke, ktorý stojí takmer 2 milióny eur
pjimage – 2021-07-19T164735.020
Arvin & Benet
  • Pri Bratislave sa nachádza množstvo nehnuteľností, ktoré zaujmú svojim unikátnym štýlom
  • Príkladom je dom v Marianke, ktorý stojí takmer 2 milióny eur

Lokalita Marianka je známa krásnym okolím, skvelými dopravnými spojeniami a pokojom, ktorý určite ocení každá rodina. Práve v tejto lokalite sa predáva luxusná vila s bazénom a saunou.

Výhodou je, že táto nehnuteľnosť sa nachádza v žiadanej časti, do ktorej sa dostanú iba obyvatelia zóny. Podľa realitnej kancelárie, ktorá nehnuteľnosť predáva, je lokalita mimoriadne obľúbená najmä u ľudí, ktorým nevyhovuje husto osídlené bývanie v rovinatých oblastiach. 

10-izbový dom s 8-garážovými státiami predáva realitná kancelária Arvin & Benet. Za vilu s celkovou plochou 840,48 metrov štvorcových si v prípade záujmu priplatíš. Stojí totiž takmer 2 milióny eur. Poďme sa teda pozrieť, čo všetko za túto cenu dostaneš.

zdroj: Arvin & Benet

Špičková zariadenie

Ako sme už spomínali, obrovský dom sa nachádza v prominentnej lokalite a vyniká najmä svojou bezpečnosťou a vysokou mierou súkromia. Okrem toho je však zariadený nadštandardným vybavením a novému majiteľovi poskytne množstvo príjemných detailov, ktoré dokážu zlepšiť kvalitu trávenia času v dome.

Na prvý pohľad pôsobí nehnuteľnosť minimalisticky a môžeme ho považovať za dokončený. V štádiu hrubej stavby je časť, ktorá bude v budúcnosti slúžiť ako wellness. Je teda na novom majiteľovi, ako sa ju rozhodne dokončiť.

zdroj: Arvin & Benet

Ak by sme sa mali pozrieť na jednu miestnosť v celom 10-izbovom dome, určite by sme spomenuli kuchyňu. Tá je nemeckej značky Poggenpohl a jej súčasťou sú aj kvalitné spotrebiče značky Gaggenau. Ide o značku, ktorá vyhovuje aj tým najnáročnejším zákazníkom.

Celá dispozícia domu je premyslená do najmenších detailov. Interiér sa delí na dennú a nočnú časť a súčasťou domu je aj veľkorysý úložný priestor. Dom má 3 poschodia a prechod medzi nimi je zabezpečený súkromným preskleným výťahom. 

Startitup PREMIUM logo
Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

(Zrušiť môžeš kedykoľvek)

Zdroj: Arvin & Benet

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá