SuperStar nabitá emóciami a priznanie Leoša Mareša. Čo prinesie druhé kastingové kolo?

Foto1-min

Slovensko a Česko pokračuje v hľadaní novej speváckej hviezdy. Už dnes na Markíze uvidíte nielen dojímavé vystúpenia mladých talentov, ale aj tých, ktorí pobavia porotu aj vás.

Boj s cukrovkou a strata dedka kvôli covidu

Fešák Adam Dráb už od detstva bojuje s ochorením, ktoré dokáže byť pekne zákerné – s cukrovkou. Neustála aplikácia inzulínu a strach rodičov o jeho zdravie prináša komplikácie. Napriek tomu sa Adam nevzdáva a dokonca by rád motivoval ostatných mladých ľudí v jeho veku, ktorí sa tiež stretávajú s cukrovkou. Chce im ukázať, že sa s tým dá žiť.

Okrem toho Adamovu rodinu nedávno kvôli covidu-19 zasiahla smutná správa, keď ich navždy opustil Adamov dedko. Ten bol svojmu vnukovi v hudbe vždy veľkou oporou.

Slávny spevák na kastingu?

Porotcov SuperStar hneď po svojom príchode prekvapil súťažiaci Michal Borza. Ten svojim zjavom nápadne pripomína slávneho speváka Rag N Bone Mana. Na rozdiel od hviezdneho hudobníka je ale Michal Borza ešte len na začiatku svojej cesty a na jej pokračovanie potrebuje od poroty získať aspoň tri áno. Dokáže Michal napodobniť svojho dvojníka a ohromí porotu neuveriteľným výkonom?

Marián Čekovský pomohol súťažiacemu

Technické problémy sa nevyhýbajú ani tak veľkej šou, akou je SuperStar. Svoje o tom vie študent Michal Nováček, ktorý prišiel na kasting s vlastnou piesňou a gitarou, s ktorou mal však menšie problémy. Marián Čekovský sa však ponúkol, že mu počas vystúpenia bude držať struny na gitare. Michal sa tak mohol sústrediť na svoj výkon. Bude to dosť, aby presvedčil porotcov, že do SuperStar patrí?

Talianska horalka

Dobre spievať je jedna vec, ale zložiť si vlastnú pieseň, ktorá osloví publikum je veľká vec. A presne týmto si získala porotu aj Barbara. „Ty nie si dokonalá speváčka. Boli tam aj falošné miesta. Ale ako osobnosť si špecifická, si originálna. Takú som ešte nevidel“ vyjadril sa Paľo Habera po jej vystúpení. „Položme si otázku, postupuješ?“ opýtal sa Čeky. Odpoveď sa dozvieme už dnes.

Okrem hudobných vystúpení uvidíte v obľúbenej speváckej šou aj veľké priznanie Leoša Mareša. Aké? Pozrite si video.

Toto a ďalšie talenty uvidíte už dnes večer o 20.30 h na Markíze alebo v predstihu na VOYO.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech