Súťaž startupov začína už 11.10.2021

tb7

Elevator LAB aj tento rok hľadá inovatívne fintech riešenia v rámci Elevator LAB Partnership Programu 2021. Cieľom tohto ročníka je pilot rozšírenia mobilnej aplikácie o funkcionality alebo widgety, ktoré zlepšujú klientsky zážitok alebo prinášajú väčšiu angažovanosť zo strany užívateľov mobilnej aplikácie.

Elevator LAB hľadá najlepšie idey

Elevator Lab je popredný Fintech Partnership Program založený Raiffeisen Bank International AG (RBI) a bankami RBI Group, aby spoločne identifikovali a testovali škálovateľné riešenia a umožňovali ich medzinárodný rast. Ide o program, v rámci ktorého dostanú priestor fintechy s inovatívnymi produktmi a technológiami.

O prestíži programu svedči skutočnosť, že sa minulý rok do Elevator LAB Partnership Programu prihlásilo až 28 spoločností z 15 krajín. Víťaz tradične získava možnosť realizovať platený pilot priamo v Tatra banke a následne prezentovať svoje riešenie na International Demo Days vo Viedni. Vďaka tomu môže svoju ideu rozšíriť v rámci RBI Group, ktorá pôsobí v 13 krajinách a obsluhuje vyše 17 miliónov zákazníkov.

Prihlasovanie sa spúšťa 11.10.

Účasť na Elevator LAB Partnership Programu 2021 je jedinečná príležitosť pre fintechy, ktoré chcú získať nové skúsenosti, nahliadnuť do bankového sveta alebo byť súčasťou tvorby inovácií, ktoré sú oceňované celosvetovo. Naviac budú pracovať pod mentorským vedením odborníkov z RBI Group, a tým získavať nové vedomosti a kontakty. Prihlasovanie do programu začína 11.10.2021 a posledný termín na podanie žiadostí je 1.11.2021. Prihlasovací formulár, ako i viac detailov, sa nachádza na stránke programu Elevator Lab Partnership. Výberov kandidátov prebehne  1. a 2. decembra. Slávnostný vyhlásenie víťaza sa uskutočni prostredníctvom online eventu 19.1.2022.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK