Svadobný deň v McDonald’s je realitou, na ktorú ti stačí pár stoviek eur

  • Ak sa povie svadba, asi nikomu nepríde na um reťazec McDonald's
  • Pobočky v Hongkongu ponúkajú možnosť usporiadať svadobný obrad v ich priestoroch
  • Rôzne balíčky a individuálna výzdoba sú len časť ponúkaných služieb
unsplash.com/@romanll/@vdapinto
  • Ak sa povie svadba, asi nikomu nepríde na um reťazec McDonald's
  • Pobočky v Hongkongu ponúkajú možnosť usporiadať svadobný obrad v ich priestoroch
  • Rôzne balíčky a individuálna výzdoba sú len časť ponúkaných služieb

Pre páry, ktoré plánujú svadbu a rozmýšľajú, ako ponúknuť svadobným hosťom nezabudnuteľný a jedinečný zážitok na nezvyčajnom mieste, existuje ideálne riešenie. O téme informoval Dailymail.co.uk. Svadobný deň je možné zorganizovať aj v reštauráciách siete McDonald’s, avšak len v Hong Kongu.

Aj napriek tomu, že táto služba je v ponuke fastfoodového giganta už niekoľko rokov, veľkej popularite sa dočkala najmä v posledných dňoch vďaka populárnej youtuberke menom Safiya Nygaard, keď sa so svojím partnerom Tylerom Williamsom rozhodli využiť služby McDonald’s Wedding Party.

Naše svadobné balíčky majú všetko, čo potrebuješ, vrátane jedinečnej výzdoby miesta, na mieru prispôsobených hier a špeciálnych darčekov pre nevestu, ženícha, ako aj hostí. O všetko sa postará spoločnosť McDonald’s a jediné, čo musíte urobiť, je prísť a užiť si svoj životný okamih,“ láka budúcich manželov k využitiu ich služieb McDonald’s Hongkong na oficiálnom webe.

Ako uvádza Safiya v popise pod videom, nešlo o ich reálnu svadbu, avšak svadobné balíčky, ktoré McDonald’s Hongkong ponúka, sú skutočné. Podľa jej osobnej skúsenosti je obsahom balíčka prenájom priestorov, catering, starostlivosť o hostí, svadobný jablkový koláč, balónové kytice a výzdoba. Zaujímavosťou je forma svadobného jablkového koláča, ktorý vlastne vôbec nebol koláč, ale do tvaru svadobnej torty na seba naukladané jablkové taštičky resp. mini jablkové koláčiky.

Podľa oficiálneho webu je možné vybrať si rôzne doplnkové služby ako sú poťahy na stoličky, viac balónov, špeciálna starostlivosť o hostí či výber svadobnej dekorácie, a to buď na západný alebo na čínsky štýl.  Existencia takejto ponuky je dôsledkom rastúceho záujmu ľudí po nezvyčajných a netradičných zážitkoch a službách.

Aktuálne je možné svadbu zorganizovať v 15 prevádzkach v Hong Kongu a v závislosti od balíčka, výzdoby a zvyšných detailov sa ceny podľa Dailymail.co.uk pohybujú v rozmedzí od 350 do 1 150 eur.

zdroje: dailymail.co.uk; youtube.com/SafiyaNygaard; delish.com; mcdonalds.com.hk

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie