Svetový rekord alebo obrovský podvod? Žena mala porodiť desatorčatá, ktoré ale nikto neodrodil ani nevidel

  • Prednedávnom sme ťa informovali, že svet bude, pravdepodobne, poznať novú rekordérku
  • Situácia sa však začína komplikovať a žena sa vyhýba verejnosti
  • Svoje údajné desatorčatá nechce nikomu ukázať
  • Vzbudzuje tak podozrenie, že k pôrodu ani nedošlo
Ilustračný obrázok
Ilustračný obrázok, twitter/Mr Putin, instagram/234.africa
  • Prednedávnom sme ťa informovali, že svet bude, pravdepodobne, poznať novú rekordérku
  • Situácia sa však začína komplikovať a žena sa vyhýba verejnosti
  • Svoje údajné desatorčatá nechce nikomu ukázať
  • Vzbudzuje tak podozrenie, že k pôrodu ani nedošlo

Pred niekoľkými dňami zaplavili svetové médiá fotografie ženy, ktorá mala porodiť 10 detí. Mala sa tak stať rekordérkou v počte narodených detí počas jedného pôrodu. NY Post ale informoval, že juhoafrická žena, bola prijatá do nemocnice na psychiatrické vyšetrenie. Spravili tak v dôsledku rastúcich špekulácií o tom, či je informácia o potomkoch skutočne pravdivou.

Proti vlastnej vôli

Gosiame Thamara Sithole (37), ktorá mala za rekordným pôrodom stáť, bola minulý týždeň prevezená na psychiatrické oddelenie do nemocnice Tembisa v Johannesburgu.

„Lekárske hodnotenie naznačuje, že k tehotenstvu nedošlo. Uviedli tiež, že neexistujú žiadne fyzicky viditeľné stopy, ktoré by naznačovali nedávny zákrok cisárskym rezom, “ informuje NY Post. Právnik údajnej matky desatorčiat uviedol, že Sithole tvrdí, že je v nemocnici zadržiavaná proti vlastnej vôli.

„Odmietla, že by mala byť prevezená do nemocnice na psychiatrické vyšetrenie, nakoľko zastáva názor, že má zdravý rozum,“  uviedol právnik pre miestne médiá.

Financie od neznámych

Pochybnosti vzbudzuje aj fakt, že matka naďalej uvádza, že nebude zverejňovať polohu svojich detí a povedala, že ju „nikto nebude nútiť a urobí tak až keď sama uzná za vhodné“. Spochybnila tiež názory, ktoré šíri rodina jej manžela. Pred médiami si položila otázku, či si je rodina skutočne istá tým, že potomkovia neexistujú.

„Neurobím to podľa nich, urobím to podľa seba, pretože ma nikdy nemilovali,“ cituje údajnú matku detí médium Daily Mail. Spomínané výroky sú reakciou na utorňajšie vyhlásenie manželovej rodiny. Tí mali uviesť, že deti nevideli, a spoliehali sa len na výrok nevesty, ktorá ich informovala o ich narodení.

„Vážim si finančnú podporu, ktorú dostávame od verejnosti, ale rád by som ľudí vyzval, aby prestali posielať peniaze na naše účty, kým členovia komunity skutočne deti neuvidia,“ citujú médiá manžela. Ten mal tesne po pôrode uviesť, že je dojatý a z detí sa teší. Doposiaľ však deti naživo nevidel.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa 234 Africa (@234.africa)

Žiadne fotky, nijaký lekár

Podľa juhoafrických médií nemocnica Mediclinic Medforum v Pretori uviedla, že ju neliečila. Malo ísť pritom o zariadenie, v ktorom mala žena podľa jej slov priviesť na svet 10 detí.

Zatiaľ čo klinika uviedla, že si je vedomá publicity okolo narodenia detí, hovorkyňa Tertia Krugerová pre médiá v pondelok uviedla: „Môžeme potvrdiť, že žiadne z našich zariadení nebolo zapojené do starostlivosti o tohto pacienta alebo jej potomkov.“

Doposiaľ sa ku potvrdeniu pôrodu neprihlásil nijaký z lekárov. Taktiež sa nevyskytli nijaké fotografie novorodencov. Údajne sa tak matka rozhodla z kultúrnych a náboženských dôvodov. Ak sa ale pôrod predsa len potvrdí, šlo by o svetový rekord.

Matka
zdroj: reprofoto/twitter/Mr Putin
Zdroje: NY Post, Daily mail

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK