Sygic predstavuje novú funkciu navigácie. Bude informovať o cenách pohonných hmôt

  • Obľúbená navigácia Sygic teraz ponúka vodičom pripojených vozidiel informácie o cenách pohonných hmôt v reálnom čase, čo im pomôže odhadnúť spotrebu a náklady na pohonné hmoty na cestách.
collageedld
Sygic/ feslighting.com
  • Obľúbená navigácia Sygic teraz ponúka vodičom pripojených vozidiel informácie o cenách pohonných hmôt v reálnom čase, čo im pomôže odhadnúť spotrebu a náklady na pohonné hmoty na cestách.

Aplikácia Car Navigation od spoločnosti Sygic, ktorej aplikáciám dôveruje viac ako 150 miliónov používateľov na celom svete, dnes získava novú funkciu, ktorá používateľom umožňuje v reálnom čase sledovať ceny pohonných hmôt.

Nová funkcia Ceny pohonných hmôt je k dispozícii pre špičkovú aplikáciu Sygic Car Navigation pre technológiu MirrorLink 1.1, aplikáciu Jaguar a Land Rover InControl™ a HondaLink. Je optimalizovaná, aby dokonale fungovala aj s dotykovým displejom AppLink od spoločnosti Ford prostredníctvom jej novo predstavenej technológie Smart Device Link (SDL), ktorá bude prezentovaná na výstave Mobile World Congress v stánku spoločnosti Ford v hale 1.

Foto: Sygic

Používatelia budú mať prístup k aktuálnym cenám pohonných hmôt poskytovaným spoločnosťou Oil Price Information Service (OPIS), ktoré sa budú zobrazovať priamo z aplikácie Sygic Car Navigation na dotykovej obrazovke vozidla, vďaka čomu môžu používatelia neustále sledovať cestu a mať ruky na volante.

„Nová funkcia Ceny pohonných hmôt umožní používateľom pozornejšie sledovať spotrebu paliva a nájsť najlacnejšiu možnosť v okolí. Vďaka konektivite, ktorú Car Navigation ponúka, môžu vodiči využívať to najlepšie zo sveta smartfónov a automobilového priemyslu. Prepojenie našej aplikácie umožňuje používateľom naplno si užívať jej funkcie na obrazovke vozidiel,“ zdôraznil Peter Schubert, Automotive Director spoločnosti Sygic.

Foto: urbanlegends.about.com

 

Sygic ponúka najpokročilejšie navigačné riešenia na svete a môže sa pýšiť celosvetovým pokrytím – je k dispozícii vo viac ako 200 krajinách a je lokalizovaná do viac ako 40 jazykov. Aplikácia Car Navigation od spoločnosti Sygic je špeciálne navrhnutá tak, aby prepájala telefón s vozidlom a využíva pokročilé navigačné technológie, vďaka čomu poskytuje používateľom prístup k širokej škále noriem umožňujúcich využitie smartfónov v automobilovom priemysle.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech