Syn Trumpa Eric je po otcovi: Korona je demokratický hoax a sociálne rozostupy sú stratégiou demokratov

  • Boje medzi kandidátmi na nového prezidenta USA budú trvať ešte niekoľko mesiacov
  • Zatiaľ sa vyťahujú ťažké kalibre a koronavírus v nich hrá dôležitú rolu
covid (1)
TASR,AP Photo/John Locher, Unsplash.com/Vincent Ghilione
  • Boje medzi kandidátmi na nového prezidenta USA budú trvať ešte niekoľko mesiacov
  • Zatiaľ sa vyťahujú ťažké kalibre a koronavírus v nich hrá dôležitú rolu

Po amerických voľbách celá korona skončí, povedal pre americké média syn Donalda Erik Trump. Koronavírus je podľa neho výmyslom Demokratov, ktorí sa snažia jeho otca zdiskreditovať najnevhodnejším spôsobom. 

V novembri magicky zmizne

3. novembra sú totiž v Amerike prezidentské voľby. Tie môžu pre Donalda Trumpa znamenať veľký zlom v jeho politickej kariére. Aj globálna pandémia, ktorá v Amerike prepukla spomedzi všetkých krajín sveta najvýraznejšie, môže nakloniť voličov na jeho stranu. Alebo naopak. Súčasný prezident je výrazný, kontroverzný a napriek všetkému medzi ľuďmi obľúbený. 

Jeho syn Eric sa nechal počuť, že samotný vírus je vedomou stratégiou, ktorá má jeho otcovi systematicky podkopávať nohy a oberať ho o hlasy.

Každý deň je to na pretrase. Ale hádajte čo? Po 3. novembri odrazu magicky zmizne a každý bude pripravený znovu všetko otvoriť a rozbehnúť,“ odpovedal na otázku redaktorky Jeanine Pirro, ktorá požadovala dovysvetlenie jeho výroku.

Dodal tiež, že z pandémie sa snažia Demokrati vyžmýkať čo najviac. 

Tým, že je zákaz usporiadať veľké akcie a povinnosť nosiť rúška spolu s dištančným rozostupom nedovoľuje pokračovať s predvolebnými mítingami, musia kandidáti komunikovať s voličom iným spôsobom. „Myslia si, že berú otcovi najväčší tromf, a tým sú preplnené sály s 50 000 sympatizantmi,“ dodal mladý Trump.

Aký otec, taký syn

Ten okrem obhajoby svojho otca adresoval niekoľko osočujúcich viet viceprezidentovi Joe Bidenovi. Tomu sa takéto riešenie podľa slov Erica Trumpa pozdáva preto, lebo sám nie je schopný zaplniť tak veľké sály a pritiahnuť k sebe taký veľký počet ľudí, potenciálnych voličov, ako práve jeho otec.

Ďalej v rozhovore uviedol, že demokrati sa snažia súčasnému prezidentovi odobrať jeho najväčšiu zbraň, a to možnosť komunikovať s ľudom a vystupovať verejne počas kampaní. 

Súčasný prezident je známy svojimi absurdnými výrokmi. Pred pár dňami sa nechal počuť, že proti koronavírusu bojuje po svojom. Do žíl si nevpichuje chlórovú dezinfekciu, ako sám na jednej tlačovej konferencii verejnosti odporučil, berie však hydroxychlorochín. Ide o liek proti malárii. 

Donald Trump je Republikán a je v poradí 45. prezidentom Spojených štátov amerických. Za Demokratov je a aj bol jeho najvýraznejším protivníkom práve Joe Biden.

Zdroje: washingtonpost.com, time.com, twitter.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech