Tak­to to vyze­rá, keď slo­ven­skí mili­oná­ri začnú pre­dá­vať svoj vozo­vý park v bra­ti­slav­ský­ch bazá­ro­ch

Linda Cebrová / 12. mája 2017 / Auto

zdroj: carimpex.sk

Ak náho­dou zva­žu­ješ kúpu nové­ho auta, po tých naj­lep­ší­ch kús­ko­ch sa nemu­síš obze­rať len v nemec­ký­ch bazá­ro­ch. Ponu­ka sa nám začí­na čoraz viac spes­tro­vať aj v tuzem­ský­ch auto­ba­zá­ro­ch.

Zdá sa, pritom, že na to, aby sme sa tu vozili na kúskoch ako z Dubaja nemusíš hneď nahrať najpredávanejší rapový album alebo byť The Godfather. Úplne postačí, ak pár rokov neuznávaš platenie daní a hneď môžeš mať v garáži modely ako z auto katalógu pre šeikov.

foto:carimpex.sk

Našťastie STARTITUP čítajú len poctiví daňoví poplatníci, ktorí určite viac túžia po Tesle ako po emisie chŕliacich športiakoch. Ak však poznáš niekoho, kto miluje nebíčkovo modrú, interiér v bielej koži a vietor vo vlasoch plus značku Bentley, je tu zaujímavá ponuka.

V bratislavskom bazáre sa objavilo Bentley Continetal. Nejde však o Bentley, v ktorom by jazdil len tak nejaký nepodstatný milionár, ale dokonca jeden z tých, ktorí sú na Slovensku momentálne najznámejší. Vyzerá to tak, že pred Bonaparte už tak skoro neuvidíš zaparkované modručké Bentley.

foto:carimpex.sk

Podľa portálu sme.sk sa na základe VIN čísla vozidla a prehľadaní verejne dostupného registra poistných zmlúv zistilo, že toto vozidlo patrilo Ladislavovi Bašternákovi. Ten sa teda rozhodol zmeniť evidenčné číslo vozidla a zrejme aj svoj vozový park.

foto:carimpex.sk

Ak pri pohľade na toto auto cítiš taký vnútorný pocit, že toto Bentley by malo byť tvoje, niet sa čomu čudovať, možno je aj z tvojich daní. Potešiť ťa môže, že pri kúpe vozidla je možný aj odpočet DPH. Tento kúsok dnes kúpiš za 143, 988 tisíc eur, ide pritom o ročník 2013.

carimpex.sk

Ak ti srdce nebaží po Bentley, na predaj je aj hnedo-bežové Bugatti Veyron. S takýmto modelom by si bol ešte väčším unikátom ako Mária Čírová, keďže takýchto kúskov po svete jazdí len 450.

Avšak asi len málo z nich je tak stočených ako ten na Slovensku. 870 km je za 8 rokov naozaj obdivuhodný počet najazdených kilometrov. No čo my vieme, možno s ním majiteľ celý ten čas len cúval.

zdroj:carimpex.sk

Pridať komentár (0)