Tatra banka predstavuje prvú digitálnu osobnosť na Slovensku

Snímka obrazovky 2020-06-24 o 17.14.20
Tatra banka

Tatra banka opäť posúva hranice vnímania digitálneho sveta. Ako prvá na Slovensku vytvorila v spolupráci s agentúrou THIS IS LOCCO digitálnu osobnosť – Bejby Blue, ktorá je tvárou novej študentskej kampane.

„Volám sa Bejby Blue a som digitálna. Zrodila som sa z nekonečna snov, snov digitálnej doby neobmedzených možností. To čo bolo nepredstaviteľné, je dnes bežné. Každý sa môže stať tým čím chce. Stačí ukázať svoju digitálnu osobnosť. Som toho dôkazom, mňa táto doba stvorila,“ hovorí Bejby Blue v úvodnom kampaňovom videu.

Sledujte profil Bejby Blue na sociálnych sieťach:

Digitálny svet otvára nové príležitosti zviditeľniť sa a ukázať svoj talent. Tatra banka sa preto rozhodla v novej kampani motivovať študentov, aby našli odvahu a začali si plniť svoje sny. Dôležité je začať, tak ako Bejby Blue. Stáva prvou digitálnou influencerkou na Slovensku a tvárou novej študentskej kampane Tatra banky, počas ktorej si aj ona začína plniť svoj hudobný sen.  

Tatra banka prináša Študentský účet pre všetky osobnosti, ktoré majú odvahu ukázať sa v digitálnom svete. Študenti si ho môžu otvoriť online cez aplikáciu Tatra banka, kdekoľvek sa nachádzajú. Celý proces otvorenia trvá len pár minút a účet je aktívny okamžite. Navyše počas trvania kampane získajú k novému Študentskému účtu aj bonus 30 € a už dnes súťažia o technologické novinky, ktoré ešte len prídu na trh, teda výhry z budúcnosti.

Výhody Študentského účtu: 
  • 100% zľava z poplatku za vedenie účtu
  • otvorenie účtu online cez mobil
  • výber z bankomatu mobilom
  • možnosť poslať peniaze cez VIAMO
  • najlepšie mobilné bankovníctvo *) 
  • štýlové platenie mobilom
  • imidžová holografická platobná karta 

*) Mobilná aplikácia Tatra banka opakovane potvrdila prvenstvo v ankete SmartBanka roka, patrí medzi najsťahovanejšie bankové aplikácie a zároveň je v obchode Google Play najobľúbenejšia na Slovensku.

Vizitka kampane 

Klient: Tatra banka 

Agentúra: THIS IS LOCCO 

Creative director: Juraj Kováč

Art director: Martin Janák, Adrian Mery

Copywriteri:  Juraj Kováč, Dano Vachuna, Sandra Conortová

Account manager:  Juraj Rusnák

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech