Ťava môže byť krivo obvinená. Cirkusant mal umrieť v dôsledku iných zranení

  • Cirkusanta v Stropkove nemusela usmrtiť ťava
  • Policajti skúmajú možnosť zrazenia muža autom
Principál cirkusu vľavo stojac na stoličke na javisku, vpravo ťaha v púšti
Unsplash/Megan Schultz, Unsplash/Mark Williams
  • Cirkusanta v Stropkove nemusela usmrtiť ťava
  • Policajti skúmajú možnosť zrazenia muža autom

Včera sme ťa informovali o tom, že cirkusant v Stropkove mal umrieť v dôsledku zranení spôsobených ťavou. Dnes však TV Noviny prichádzajú so zistením, ktoré stavia celý incident do úplne nového svetla. O uhryznutí exotickým zvieraťom informoval principál cirkusu Aleš TV Markíza. Podľa aktuálnych informácií v tom zviera môže byť nevinne.

59-ročného cirkusanta s českou príslušnosťou mohlo zraziť motorové vozidlo. Vyšetrovateľ začal prípad vyšetrovať ako trestný čin usmrtenia. K prípadu si polícia na pomoc prizvala aj znalca z odboru zdravotníctva. Muž mal utrpieť „mnohopočetné zranenia“.

Agresívna ťava a alkohol

Prípad sa mal odohrať v českom cirkuse Aleš, ktorý momentálne hosťuje v Stropkove. Cirkusant mal vraj byť pripitý, keďže podľa slov principála Antonína Aleša „oslavoval“.

Principál taktiež uviedol, že „zvieratá vo všeobecnosti neznášajú alkohol.“  Zviera malo muža pohrýzť do tváre a ruky, na čo ho následne previezli do nemocnice vo Svidníku. Podľa aktuálnych informácií sa v nemocnici jeho stav rapídne zhoršil a zraneniam podľahol.

Správu budeme aktualizovať.

Zdroje: TV Noviny, Startitup

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá