Tejto nitrianskej kaviarni sa podarilo spojiť nespojiteľné. Ako doma sa tu cítia elegantné dámy, aj futbaloví fanúšikovia

  • Jak Doma sa od svojho vzniku vyvinulo na omnoho viac ako obyčajnú kaviareň.
  • Jak Doma sa od svojho vzniku vyvinulo na omnoho viac ako obyčajnú kaviareň.

O mesiac to bude už 6 rokov, čo v Nitre funguje podnik s príznačným názvom “Jak Doma”.  Za ten čas sa z „obyčajnej“ kaviarne vypracovali na jeden z tamojších najobľúbenejších podnikov. Za ich úspechom stojí aj to, že sa neustále snažia zlepšovať.

“Od otvorenia sa snažíme neustále zútulňovať naše priestory, aby ste sa vy cítili skutočne ako doma. S pôvodným plánom malej útulnej kaviarne a pribúdajúcimi spokojnými zákazníkmi sme rozširovali aj náš sortiment,” tvrdia zakladatelia na svojej stránke.

foto: FB/Jak Doma

S pribúdajúcimi zákazníkmi sa vyvíjala aj ponuka. Bok po boku tu nájdeš raw koláče aj tataráky. A práve vďaka filozofii spájania ľudí bez ohľadu na to, kto sú je Jak Doma naozaj verné svojmu menu. Ako doma sa tu totiž cítia kávičkári aj milovníci piva.

„U nás si môžete posedieť pri chutnej káve, čaji či inom teplom nápoji, ale rovnako pri pohári dobrého vína, či pri pive pozrieť televízny prenos futbalového alebo hokejového zápasu. Samozrejme nechýbajú ani liehoviny, destiláty, ale aj likéry a whisky. Na zahryznutie sú na výber slané a sladké mlsnoty aj dobroty podľa aktuálnej ponuky,“ tvrdia zakladatelia na svojej stránke.

foto: FB/Jak Doma

Útulná atmosféra, ktorú Jak Doma vytvorilo, dáva príležitosť aj na vytvorenie akejsi komunitnej stránky. V lete organizujú grilovačky na terase, filmové večery a rôzne iné eventy. Nejde teda iba o obyčajný podnik. Jak Doma sa vypracovalo na obľúbené centrum sociálneho života v Nitre.

Úspech Jak Doma dokazuje, že podniky, ktoré to robia inak, nekončia za Bratislavou. My im želáme, aby sa im spájať ľudí darilo aj naďalej.

foto: FB/Jak Doma

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK