Tento kryt na klávesnicu ti pomôže lepšie sa zorientovať v každom programe

  • Už nemusíš hľadať radu k ovládaniu programu na internete. Jednoduché vylepšenie tvojej klávesnice ti vie pomôcť udržať produktivitu na tom správnom bode.
vim-05-796x796
  • Už nemusíš hľadať radu k ovládaniu programu na internete. Jednoduché vylepšenie tvojej klávesnice ti vie pomôcť udržať produktivitu na tom správnom bode.

Textový editor Vim je u programátorov veľmi obľúbený. Prakticky zvláda všetko a umožňuje ti vykonávať úlohy, ktoré požadujú vyšší výkon. Jeho ovládanie je však iná káva. Je tak zložité, že jedna z najpopulárnejších otázok na stránke Stack Overflow znie „Ako môžem opustiť Vim?“

Vysvetľovanie fungovania Vimu väčšine ľudí je ako krstenie ohňom. Nevyhnutne stráviš veľmi veľa času pri pohľade na referenčného sprievodcu, ktorý sa ti snaží čo najlepšie pomôcť robiť aspoň tie základné veci. Je tu však oveľa elegantnejšia alternatíva, a to vo forme Vim Keyboard Cover Cover – silikónového krytu, ktorý sa nalepí na klávesnicu tvojho Mac Booku. Táto nová klávesnica bude pozostávať z jednoduchých vysvetliviek každej klávesy a tebe sa bude celý program ovládať omnoho jednoduchšie.

Foto: editorskeys.com

Editor Keys je výrobcom práve takýchto doplnkov, ale aj plnohodnotných klávesníc. Spoločnosť pochádza z Manchestru a väčšinou sa zameriava na kreatívne odvetvie, kde môže tvoriť a prinášať praktické novinky. Kryty na klávesnice s rovnakým účelom vyrába aj pre aplikácie, kde sa pracuje s hudbou alebo videom.

Kryt na klávesnicu so zameraním na program Vim je prvý z kategórie „programovanie/vývojový trh“. Ľudia v poslednom čase hľadajú presne takéto jednoduché vylepšenia, čo potvrdila aj firma na základe posledných nákupov a návštev stránky, ako aj slová samotného riaditeľa.

Kryty sa navrhujú vo Veľkej Británii a vyrábané sú v Číne. Skladajú sa z jediného jednoliateho tenkého plastu, ktorý je navrhnutý tak, aby nebránil písaniu na klávesnici. Tieto kryty tiež chránia klávesnice pred poškriabaním alebo prachom.

Foto: editorskeys.com

Používanie takýchto krytov na klávesnice je logické riešenie. Pri práci často potrebujeme poradiť alebo spraviť niečo, čo sme ešte nerobili. Namiesto vyhľadávania na internete alebo pýtania si rád, teraz stačí pozrieť sa na klávesnicu a pokračovať v práci. Stačí takto málo a naša produktivita môže byť razom na inej úrovni.

Kryt na klávesnicu so zameraním na program Vim kúpiš za 27.99€. K dispozícii je pre počítače MacBook Air, MacBook Pro Retina a MacBook Pro s TouchBar. Firma sa čoskoro chystá vytvoriť tieto kryty aj pre Microsoft Surface a ďalšie počítače.

Zdroj článku: thenextweb.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK