Tento minimalistický domček ti poskytne výhľad na milióny hviezd

  • Kempovanie nebolo nikdy luxusnejšie.
collagesdcfvgbn
Puzero
  • Kempovanie nebolo nikdy luxusnejšie.

Zoznám sa s kupolou Oasis, ktorá svojim obyvateľom ponúka jedinečný 360-stupňový výhľad na okolitú prírodu a nočnú oblohu posiatu hviezdami. Táto minimalistická kupola je plne uzavretá a vybavená hustými látkovými závesmi, ktoré sa postarajú o tvoje maximálne súkromie. Kupola Oasis však nie je iba krásna, ale navyše aj veľmi praktická, čo dokazuje aj tým, že sa zmestí sa do malého prívesu alebo do veľkého auta. Postavenie tohto príbytku ti zaberie zhruba pol dňa.

zdroj: Puzero

Kupola je tiež odolná voči vlhkosti a vďaka vyvýšenej podlahe poskytuje aj úložný priestor navyše. Na zabránenie neželaným pohľadom možno zatiahnuť sivobiele závesy, zatiaľ čo horná časť priehľadného krytu je otvorená, aby sa zachoval prístup k prirodzenému svetlu, a taktiež aj neopakovateľný výhľad na oblohu – obzvlášť tú nočnú.

zdroj: Puzero

Autorom tohto unikátneho produktu je litovský dizajnér Vytautas Puzeras, ktorého k jeho vytvoreniu priviedla jeho vášeň pre kitesurfing a cestovanie. Puzeras však doposiaľ zhotovil iba jeden prototyp kupoly Oasis a v súčasnosti ho aktívne testuje v rôznych prostrediach.

zdroj článku: inhabitat.com 

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech