Tento pivný hotel ti ponúka pivo priamo v sprche a ubytuje aj tvojho domáceho miláčika

  • BrewDog Kennels je nová sieť mini-hotelov
  • Nachádza sa v škótskom meste Aberdeen, a to priamo v jeho centre
  • Vlastníkom je pivná značka BrewDog
BrewDog
BrewDog
  • BrewDog Kennels je nová sieť mini-hotelov
  • Nachádza sa v škótskom meste Aberdeen, a to priamo v jeho centre
  • Vlastníkom je pivná značka BrewDog

Škótsky remeselný pivovar BrewDog je známy najmä vďaka svojmu legendárnemu pivu Punk Ipa, ktoré vyrába v meste Aberdeen, no aj v americkom Columbuse. Najnovšie sa chce presláviť originálnym konceptom ubytovania, ktoré už dlhšie funguje v USA, a teraz prichádza aj do Európy, konkrétne do domovského mesta pivovaru Aberdeen.

Značka nie je žiadny minimalista a miesto jedného ubytovacieho zariadenia prichádza hneď s celou sieťou, ktorá nesie názov BrewDog Kennels.

Sieť mini-hotelov sa nachádza v centre mesta Aberdeen a je dog friendly. Hotely sa budú postupom času rozrastať, zatiaľ je k dispozícii šesť izieb, ktoré sa nachádzajú v blízkosti baru Fierce Beer a Castlegate. Okrem klasickej postele a sprchy na hostí čaká aj vybavenie pre všetkých milovníkov piva.

zdroj: BrewDog

Studený nápoj si môžeš vytiahnuť priamo z chladničky nachádzajúcej sa v sprche, rovno na izbe máš možnosť vychutnať si čapované pivo a jedlo sa dá objednať cez aplikáciu Hop Drop. Ak sa rozhodneš, že ťa na tejto pivnej ceste bude sprevádzať aj tvoj štvornohý kamoš, hotel ti zabezpečí pelech aj drobné maškrty pre psíkov. Ceny za izbu začínajú na 87 eurách na noc pre dve osoby. Izbu si rezervuješ na tomto odkaze.

Izby sú útulné a moderné, zariadené v industriálnom duchu urban baru. Samozrejmosťou je pripojenie na Wifi, súkromné sociálne zariadenie, kuchynka, mikrovlná rúra, varná doska, chladnička, kanvica, čaj aj káva. Počas pobytu môžeš navštíviť aj pivnú školu či absolvovať prehliadku pivovaru BrewDog.

Jedinečnosť pivných hotelov

Na svete ich zatiaľ skutočne veľa nie je. Ten prvý otvorila práve značka BrewDog v Ohio v roku 2018 a vo svojich šľapajách pokračuje aj na pôde Európy.

Veľmi obľúbeným hotelom, ktorý má podobný koncept je napríklad ten v poľskom meste Gdansk. Nesie názov Craft Beer Central Hotel a je spojený s reštauráciou, ktorá vyrába vlastné remeselné pivo. Počas pobytu môžeš absolvovať výlet do pivárne a ochutnávať miestne pivo.

Zdroj: BrewDog, Craft Beer Central Hotel Gdansk 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech