Tento podmorský hotel ponúka nezabudnuteľný zážitok, dovoliť si ho však nemôže každý

  • Podmorský apartmán v Indickom oceáne spĺňa aj tie najprísnejšie kritéria pre dovolenku snov
  • Cena za jednu noc začína na sume 45-tisíc eur
newsroom.hilton.com
  • Podmorský apartmán v Indickom oceáne spĺňa aj tie najprísnejšie kritéria pre dovolenku snov
  • Cena za jednu noc začína na sume 45-tisíc eur

Maledivy lákajú turistov do jedinečného hotela, ktorý ponúka ubytovanie pod hladinou Indického oceánu v hĺbke viac ako 4,8 metrov. Jeho názov je Muraka, čo v miestnom jazyku znamená korál, informuje Cnn.com.

Hotel je súčasťou rezortu Conrad Maldives Rangali Island, za ktorým stojí svetoznáma hotelierska spoločnosti Hilton.

View this post on Instagram

The Muraka – the first underwater villa of its type in the world. Just opened in this Nov, we were blessed to be the first family to stay there during our Maldives trip. Where do we begin? How do you describe living in a room which has allows you a wondrous peek into a world where we don’t naturally belong? Whatever I say won’t do it justice so let’s just say the entire stay was a real pleasure. The property itself was a stand out modern design, the furniture and equipment was of the highest quality (the kitchen was entirely professional standard), the service was attentive yet unfussy, and the signature Muraka room, well it just completely takes your breath away. Brendan was oblivious to how lucky he was to be the first baby to ever stay there, but he spent plenty of time staring and pointing at the many different types of colourful fish that swam by. And Mrs Lee, like me, is fascinated by marine life – so what a surreal but lovely birthday treat it was to sleep, shower, and sh*t right in front of the fish 🐡 🐟 🐠 💩 😂 @myoliemyolie #TheMuraka #conradmaldives #underwatervilla #maldives #indianocean #property #outofthisworld #marinelife #Brendans1stTrip #MrsLeesBirthday

A post shared by Philip Lee (@hakkaphil) on

Táto dychberúca dvojposchodová hotelová rezidencia ponúka jedinečný zážitok, ktorý nezažiješ nikde inde na svete. Hotel otvoril svoje brány pre prvých návštevníkov ešte v novembri minulého roka a podľa informácií portálu Cnbc.com sa náklady na výstavbu vyšplhali na sumu 13,5 milióna eur.

Podmorské hotelové ubytovanie disponuje obývacou izbou, spálňou, presklenou kúpelňou s vaňou v tvare vajíčka s výhľadom na more, kuchyňou, barom, posilňovňou, komorou, infinity bazénom a terasou orientovanou na západ pre nádherné romantické večery pri pozorovaní západu slnka.

Vrchné poschodie ponúka návštevníkom výhľad na oceán a na západ slnka, no točitým schodiskom sa dostaneš o poschodie nižšie, do podmorského apartmánu, ktorý disponuje veľkou spálňou, obývacím priestorom a kúpeľňou. Celosklenené steny a kopulovitý strop doprajú hosťom 180° výhľad na morské dno a podmorský život tropických rýb, rají a aj na kŕmenie žralokov. Evokuje to pocit, akoby sa ubytovaní hostia pozerali na obrovské akvárium.

Ako sa dalo očakávať, zažiť niečo podobné stoji poriadny balík peňazí. Podľa informácií portálu Architecturaldigest.com stojí jedna noc necelých 45 000 eur. Táto suma však zahŕňa omnoho viac, ako len jednú hotelovú izbu. Hostia majú k dispozícií súkromné mólo, pri ktorom je odstavený hydroplán alebo čln, prostredníctvom ktorého sa dostanú k ubytovaniu a taktiež majú počas celého ubytovania k dispozícií rýchlo čln, ktorý je odstavený v centre rezortu. Ubytovanie ponúka nenapodobiteľné súkromie v oceáne ďaleko od plážových víl a bungalovov s výhľadom na more.

Pre dokonalý luxus sú počas celého pobytu k dispozícií vyškolený personál ako komorník alebo kuchár. V prípade záujmu si môžu hostia priplatiť a k dispozícií im budú 24 hodín denne maséri, tréneri, vizážisti a mnoho ďalších služieb. Ten, kto si to po finančnej stránke bude môcť dovoliť získa nezabudnuteľný zážitok na mieste, ktoré nenájde nikde inde na svete.

zdroje: architecturaldigest.com; cnbc.com; cnn.com; conradmaldives.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK