Tí najtalentovanejší mladí Slováci pod jednou strechou: Forbes 30 pod 30 je späť

  • Forbes magazín aj tento rok prichádza s jedinečným eventom 30 pod 30
  • Na jednom mieste sa stretnú desiatky talentovaných Slovákov, ktorých sa oplatí spoznať
  • Celodenná konferencia sa tentokrát bude konať v utorok, 17. apríla v bratislavskej Starej tržnici
forbes_30_pod_30_2018_baner-forbes-web
Forbes
  • Forbes magazín aj tento rok prichádza s jedinečným eventom 30 pod 30
  • Na jednom mieste sa stretnú desiatky talentovaných Slovákov, ktorých sa oplatí spoznať
  • Celodenná konferencia sa tentokrát bude konať v utorok, 17. apríla v bratislavskej Starej tržnici

Magazín Forbes si aj tento rok pripravil jedinečné celodenné podujatie, ktoré spojí bystré hlavy slovenského biznis prostredia s jednou zásadnou podmienkou. Musia mať menej než 30 rokov. Domáca verzia amerického eventu prinesie množstvo inšpirácie a celý deň zaplnia pódiové diskusie s domácimi aj zahraničnými hosťami, rozhovory a prezentácie.

Chceš vedieť, čo všetko tu na teba čaká? Deň plný inšpirácie už tradične svojim príhovorom otvorí šéfredaktor magazínu Forbes Slovensko, Juraj Porubský a hneď na to sa pustí do rozhovoru s prezidentom SR Andrejom Kiskom, jeho synom, A. Kiskom mladším a dcérou Natáliou, ktorí stoja za mimoriadne úspešnými projektmi Credo Ventures a HubHub.

Zaujímavé príbehy prídu porozprávať aj Slováci, ktorí prerazili za oceánom (Jimmy Pé a Jakub Jurových), dozvieš sa, čo je životným úspechom Veroniky Janečkovej, zakladateľky BizTreatu a zástupcu Forbes 30 pod 30 z minulého roka, Víta Ježeka. Na svoje si prídu aj milovníci technológií (Martin Adámek, CEO, Inloop a Juraj Strieženec, CFO, Kiwi.com), zistíš ako budovať značku na sociálnych sieťach (vystúpia Sajfa a Gogo) a „grilovať“ sa bude na  Pitch & Grill/Show Me the Money.

Martin Zahuranec z Eyerimu priblíži cestu od nápadu až k miliónovej investícii a na tému Čo nás presvedčilo sa rozhovorí Piotr Sliwa z 3TS Capital Partners. Chýbať nebude ani Fireside chat s najúspešnejším serial entrepreneur zo Slovenska. kde  sa na slovíčko zastaví aj Andrej Pančík, spoluzakladateľ a CTO Represent.com.

Stáť za to bude aj prezentácia s názvom From hero to zero and back! (Alex Fishman, CEO Fishman), naučíš sa ako tvoriť lovebrand (predstavia sa Žufaňa a Pure Nuts) a diskusia prebehne aj na tému Aké Slovensko si predstavujem – Slovensko kde chcem žiť, tvoriť, podnikať. Tu sa predstaví CEO Martinusu, Michal Meško a CEO Promiseo, Peter Šoltés, dvaja zo zástupcov aktuálneho rebríčka Forbes Slovensko 30 pod 30. Event vyvrcholí odovzdávaním Ocenení 30 pod 30.

Bohatý je aj sprievodný program podujatia. Prostredníctvom akcie Car Pitch! dostanú šancu získať  priamu investíciu od investora nápady s veľkým potenciálom, pre pohybu chtivých bude k dispozícii Fit zóna!, experti zo Slovenskej sporiteľne poradia v Biznis zóne!, do virtuálnej reality ťa unesie Zahraj sa zóna! a experti z právnickej kancelárie Brichta & Partners ti poradia s ochranou tvojho nápadu.

Navnadili sme ťa? 17 % zľavu na svoj vstup máš šancu získať už od zajtra, 31. marca 2018 prostredníctvom spusteného flash sale lístkov na 24 hodín – kód je Forbes 24/17. Špeciálny kód bude platný od sobotnej polnoci a môžeš ho aplikovať TU v časti Kód kupónu/aplikuj kupón.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech