Tieto IT kurzy v hodnote 49 € sú teraz za 0 € a pomôžu ti získať lepšie zamestnanie v koronakríze

  • Online vzdelávanie patrí medzi fenomén 21. storočia, ktorý ti pomôže získať nové zručnosti a vedomosti z pohodlia domova
  • Learn2code ponúka certifikované kurzy pod vedením kvalifikovaných odborníkov
  • Absolvovaním týchto piatich kurzov sa dostaneš o krok bližšie k vysnívanej práci
ll2x
  • Online vzdelávanie patrí medzi fenomén 21. storočia, ktorý ti pomôže získať nové zručnosti a vedomosti z pohodlia domova
  • Learn2code ponúka certifikované kurzy pod vedením kvalifikovaných odborníkov
  • Absolvovaním týchto piatich kurzov sa dostaneš o krok bližšie k vysnívanej práci

Koronavírus zmenil situáciu na pracovnom trhu. Ľudia sa okrem strachu o svoje zdravie obávajú aj straty zamestnania či znižovania platov. O to ťažšia je situácia pre čerstvých absolventov vysokých škôl, ale aj expertov vo svojom obore, ktorí sa v tomto období rozhodli zmeniť zamestnávateľa. 

Hranica medzi úspechom a neúspechom je veľmi tenká. O prijatí do zamestnania môžu rozhodnúť aj drobné detaily. Práve online kurzy praktických a digitálnych zručností môžu znamenať, že sa medzi úspešných uchádzačov zaradíš práve ty.

 


Learn2code v lete ponúka akciu na mesačné predplatné každého zverejneného alebo pripravovaného kurzu s promo kódom startitup za 0 €. Stačí ho zadať pri objednávke. (Bežne stojí mesačné predplatné 49 €.)

Kurzy od Learn2code sú medzinárodne uznávané na pohovoroch a z nuly dokážu vybudovať takmer akúkoľvek online zručnosť. Využilo ich už viac než 40 000 ľudí.

Nezabudni využiť promo kód „startitup“!

 

Staň sa excelovým profíkom 

Jednou zo základných zručností kandidáta na prácu je ovládanie tabuľkového programu Excel. Firmy sa na pracovných pohovoroch často pýtajú na úroveň zručností a záludné otázky z praxe dokážu prekvapiť.

Po absolvovaní kurzu od Learn2code ťa už žiadna otázka recruitera neprekvapí. Excel má široké uplatnenie v každom pracovnom sektore. Používa sa pri tvorbe cenníkov, faktúr, kalendárov či na plánovanie projektov. Patrí medzi nástroje, ktoré využíva každá firma.

Nadobudnuté zručnosti budeš v novej práci využívať každý deň a naučené skratky ti ušetria nekonečné hodiny manuálneho vpisovania tabuľkových údajov.

Nezabudni využiť promo kód „startitup“!
 

Predaj seba a svoje skúsenosti s kurzom prezentačných zručností

Tréma počas pohovoru už nebude prekážkou získať vysnívanú prácu. Kurz prezentačných zručností ti vďaka osvedčeným postupom pomôže zlepšiť vystupovanie pred ľuďmi. Nadobudnuté vedomosti navyše využiješ aj v novej práci pri firemných prezentáciách či komunikácii s klientom.

Schopnosť predať seba a svoje myšlienky je častokrát najdôležitejším faktorom pri pracovných pohovoroch. Kurz ťa navyše naučí pracovať s hlasom, gestikulovať či techniky na udržanie očného kontaktu s publikom. 

Nezabudni využiť promo kód „startitup“!
 

Ovládni najpoužívanejší textový editor

Ďalším pracovným nástrojom, ktorý patrí k základným zručnostiam každého uchádzača o zamestnanie, je program na prácu s dokumentmi – Microsoft Word. Najpoužívanejší kancelársky program sa môže zdať najľahším nástrojom z balíka Office, avšak opak je pravdou.

„Power User“ dokáže bez zaváhania pracovať s bibliografiou, obsahom, nastavovať hlavičky, päty či vkladať rozličné typy objektov. Tento kurz ťa naučí tieto pokročilé funkcie skrotiť a zrýchliť tvorbu kvalitných a ucelených dokumentov. 

Nové zručnosti isto oceníš už pri písaní motivačného listu. Vizuálna podoba a štruktúra textu dokáže upútať oko na prvý pohľad. Microsoft Word navyše využíva každá firma a po absolvovaní tohto kurzu ti ani pokročilá práca s obsahom nebude robiť žiadny problém.

Nezabudni využiť promo kód „startitup“!
 

Edituj na webe s WordPress kurzom 

Podľa štatistík až 20 % všetkých webových stránok na svete beží na báze tohto systému. Ide o najpoužívanejší redakčný systém na svete a jeho znalosť patrí medzi základné zručnosti 21. storočia. Tento kurz ťa prevedie inštaláciou systému, nastavovaním a naučíš sa používať aj základné pluginy.

Lektor postupne vysvetlí, ako vytvoriť hierarchiu stránky, čo je článok a na čo slúži, a ako upravovať a vytvárať ich štruktúru. Keďže neexistuje firma, ktorá by nemala vlastný web, absolvovanie tohto kurzu môže ukázať proaktivitu a tvoju snahu rozvíjať sa v digitálnych zručnostiach. 

Nezabudni využiť promo kód „startitup“!
 

Grafika aj pre negrafikov v Canva

Základné znalosti grafických programov sú často nutnosťou. Adobe Photostop či Illustrator patria medzi náročnejšie nástroje grafických dizajnérov s množstvom funkcií. Ovládať ich na základnej užívateľskej báze zaberie nespočet hodín tréningu a desiatky pozretých tutoriálov.

Canva je alternatívou, vďaka ktorej za pár minút a zadarmo dokážeš vytvoriť moderné grafické návrhy a dizajny. Znalosť tohto programu môže uchádzačom o prácu pomôcť už v prvom kroku hľadania. Dizajnový životopis a motivačný list dokáže otvoriť bránu do viacerých firiem.

Nezabudni využiť promo kód „startitup“!
 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech