TikToker Oski Barami: „Na Vianoce som skoro vyhorel. Rodičia pozerajú všetky moje videá“

  • TikToker Oski Barami patrí medzi najpopulárnejšie mená slovenského internetu
  • Jeho videá pozerajú státisíce fanúšikov a popularita mu stále rastie
oski barami tiktok
Ilustračný obrázok Startitup
  • TikToker Oski Barami patrí medzi najpopulárnejšie mená slovenského internetu
  • Jeho videá pozerajú státisíce fanúšikov a popularita mu stále rastie

S TikTokom začal ešte len pred rokom, ale jeho virálne videá ho posunuli do spoločnosti najpopulárnejších internetových osobností Slovenska. Okrem známych videí, ktoré natáča vo svojom aute, ho môžete poznať aj vďaka podcastu S nami, do ktorého si volá zaujímavých a humorných hostí. 

Nie je fotogenický, hejt je mu ukradnutý a na to, že ho fanúšikovia spoznávajú na ulici, si ešte stále nezvykol. Oski poskytol exkluzívny rozhovor pre Startitup, v ktorom sme ho spovedali o rôznych veciach. 

  • Ako začal s TikTokom?
  • Čo považuje za zlomový bod svojej popularity
  • Koľko času denne mu zaberie natáčanie?
  • Ako plánuje zužitkovať vysokoškolské vzdelanie?

Keď si s TikTokom začínal, aký si mal cieľ (dosah)? Podarilo sa ti ho už dosiahnuť?

Určite nie, ale veľmi som sa k nemu priblížil. Mojím skromným cieľom bolo stať sa jedným z najlepších videotvorcov na Slovensku. Chcel som do toho ísť pôvodne aj globálne, mám plynulú angličtinu, pretože som ako malý žil v Londýne. Je super, že za tebou všetci chodia, ale je čudné, že sa na teba pozerajú. Mimo Slovenska si vždy oddýchnem.

Mohol by som tie moje TikToky robiť v slovenčine, aj v angličtine, ale keby sa tomu zadarilo, tak by som sa bál cestovať po svete. Páči sa mi, že keď je na Slovensku niekto známy, tak môže cestovať do Budapešti, kde ho nikto nepozná.

Čo považuješ za zlomový bod tvojej popularity?

Prvé video, ktoré ,vybuchlo‘, malo prvých milión videní na TikToku. Dva týždne predtým, než začala vojna na Ukrajine, som spravil video, kde som si robil srandu z toho, ako by mi nešiel filter na telefóne, keby som v zákope. V tej dobe som, samozrejme, nevedel, že tá vojna hrozí, a nevedel som, aká je situácia.

Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM
Zdroj: TikTok/oskibarami

Najnovšie videá

Trendové videá