Tipy na vianočné darčeky pre milovníkov technológií

xiaomi
Xiaomi Slovensko

Vybrali sme niekoľko Xiaomi produktov, ktoré sú inovatívne, praktické a teraz vo zvýhodnených cenách.

Potrebujete (nielen) v tomto období trošku pohody? Doprajte si dokonalé uvoľnenie či zmiernenie bolestí s masážnym prístrojom Xiaomi Massage gun. Ponúka tri rýchlostné režimy a tri vymeniteľné hlavice zamerané na rôzne svalové partie, od tých veľkých ako paže, stehná či spodná časť chrbta až po hlboké tkanivá, vrátane meridiánov a dlaní.

Vďaka inteligentnému ovládaniu a vysokej rýchlosti dosiahne až do hĺbky 10 mm a poskytuje stabilný výkon aj pri zatlačení proti svalu. Navyše, s bezuhlíkovým motorom je ultra tichá, počas relaxácie vás nebude vôbec vyrušovať. Na jedno nabitie vám vydrží až 5 hodín. Vo vianočnej akcii teraz za 99 eur.

xiaomi-massage-gun3
zdroj: Xiaomi Slovensko

Elegantná Mi bezdrôtová vŕtačka sa zíde nie iba počas Vianoc a montovania stojana na stromček alebo iných úpravách. Futuristický dizajn dopĺňa prehľadný displej na zadnej strane, ktorý zobrazuje okrem rýchlosti aj tri režimy vŕtania a skrutkovania. Inteligentné nastavovanie krútiaceho momentu do 30 Nm je samozrejmosťou. Výhodou je tiež nabíjanie 2 000 mAh batérie cez univerzálny USB-C konektor ako pri bežnom smartfóne. Skvelý darček za 99 eur.

xiaomi-xiaomi-12v-max-brushless-cordless-drill2
zdroj: Xiaomi Slovensko

Rovnako ako smart hodinky Xiaomi Watch S1, ktoré sú práve zlacnené z 229 na 165 eur. Na 1,43-palcovom Amoled displeji chránenom zafírovým sklom s možnosťou nastavovania desiatok športových aj elegantných ciferníkov môžete sledovať okrem času alebo notifikácií z mobilu aj svoju aktivitu.

Od prejdených krokov cez okysličenie krvi, tep srdca až po výsledky jedného z desiatok športov a fitnes aktivít, ktoré hodinky dokážu detegovať. Navyše týmito hodinkami môžete aj bezdotykovo platiť v predajniach.

Xiaomi Watch S1_07
zdroj: Xiaomi Slovensko

Za zaujímavé ceny sú teraz dostupné aj smartfóny pre náročnejších, ale aj takých, ktorí hľadajú hlavne praktickosť. Pre prvú skupinu je to Xiaomi 12, ktorý je práve o celých 200 eur lacnejší. Za 599 eur dostanete vlajkovú loď s 6,28-palcovým 120Hz Amoled displejom, extrémne výkonným čipom Snapdragon 8 Gen 1, trojicu fotoaparátov a tiež funkciu rýchleho 67W nabíjania. Stačí pár minút v nabíjačke a mobil je pripravený na prácu aj zábavu na celý deň.

Xiaomi 12 Renders-Black-3
zdroj: Xiaomi Slovensko
 

POCO M5 je stále veľmi slušne vybavený smartfón strednej triedy v akciovej cene 159 eur. Ponúka za ňu rozmerný 6,58-palcový 90 Hz LCD displej, osemjadrový procesor Helio G99 so 4 GB operačnej a 64 GB internej pamäte a tiež 50 Mpix primárny fotoaparát. S nadštandardnou 5 000 mAh budete potrebovať brať nabíjačku do ruky len každý druhý deň.

POCO M5_3
zdroj: Xiaomi Slovensko

Inšpirovali sme vás? Navštívte oficiálne kamenné predajne Xiaomi alebo www.mi-store.sk a vyberte si vysnívaný darček pre vašu rodinu a blízkych. Od 5.12. do 18.12. prebieha vianočná akcia, kde vyberiete skvelé darčeky pre všetkých členov rodiny.  

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá