Títo Slováci chcú do miest priniesť autentickú kvalitu potravín z vidieka. Distribuujú výrobky od reálnych gazdov a gazdín

  • Projekt Gazdovia.sk prináša alternatívu "kvalitným" potravinám z hypermarketov.
  • Projekt Gazdovia.sk prináša alternatívu "kvalitným" potravinám z hypermarketov.

Asi všetci si uvedomujeme, že v mene šetrenia času a peňazí často nakupujeme potraviny, ktoré by asi medailu za kvalitu nedostali. Masovo produkované potraviny v hypermarketoch jednoducho ťažko predčia pestovanie v malom so zameraním na kvalitu.

 „Ľudia na vidieku dobre poznajú výhody konzumácie domácej stravy, obyvatelia väčších miest sú však často odkázaní na potraviny z hypermarketov, prichádzajú tým pádom o neporovnateľný chuťový zážitok a neoceniteľné zdravotné benefity. Snaha ponúknuť ľudom z každého kúta Slovenska vynikajúcu domácu produkciu je pre nás Gazdov obrovská motivácia,“ tvrdí Gazdovia na svojej stránke.

Projekt Gazdovia našiel dieru na trhu, v ktorej ľudia v mestách majú o kvalitné vidiecke potraviny záujem, no nemajú čas, či informácie na to, aby si ich sami zohnali. Rozhodli sa teda prepojiť týchto ľudí s reálnymi gazdami a gazdinami, ktorí zase naopak nemajú čas alebo prostriedky na propagáciu svojich výrobkov. Ich meno je teda príznačné. Gazdo-via – cesta ku gazdom.

„Celé spektrum našich produktov pochádza výhradne zo slovenských fariem, od usilovných domácich gazdov a gazdín. Spolupráca je pre obe strany výhodná, nakoľko malí farmári často nemajú čas a prostriedky na distribúciu a rozsiahle marketingové kampane. Všetok zakúpený tovar doručíme priamo od výrobcu až do pohodlia Vášho domova na našom novom chladiarenskom vozidle, čím zaručíme čerstvosť potravín od momentu nákladu, až po príchod na váš tanier,“ tvrdí Gazdovia na svojej stránke.

V ponuke Gazdovie nájdeš zdravo kŕmené mäso bez antibiotík, kvalitné mliečne výrobky ako syry alebo jogurty, ako aj rezance, pirohy a lokše. Chýbať samozrejme nesmú čerstvé vajcia, a domáce ovocie a zelenina. Špecialitou sú aj lekváre, zaváraniny a sirupy, ktoré Gazdovia vyrába pod svojou značkou zo surovín od svojich gazdov.

„Na každý jeden ponúkaný produkt sa vzťahuje naša garancia kvality – ručíme za to, že všetko čo si u nás zakúpite bude prvotriednej chuti a akosti, bez zbytočných konzervantov, farbív a inej chémie. Sme zástancovia čistej a nemodifikovanej, chutnej a kvalitnej stravy. Nič pre nás nie je väčším potešením, ako pomôcť domácim farmárom a zároveň uspokojiť dopyt po tradičnej, domácej kvalite,” tvrdí Gazdovia na svojej stránke.

Gazdovia našla dieru na trhu a úspešne ju využila. A aj keď sa v mestách objavuje čoraz viac potravín zameraných na predaj kvalitných produktov, donáška priamo od reálnych gazdov, ktorí svojej práci zasvätili svoj život, má stále niečo do seba.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech