Tom Hanks s manželkou opustili nemocnicu, ďalej sú v karanténe

  • Tom Hanks opustil nemocnicu spolu s manželkou
  • Nastúpil do domácej karantény
TASR
  • Tom Hanks opustil nemocnicu spolu s manželkou
  • Nastúpil do domácej karantény

Americký oscarový herec Tom Hanks a jeho žena Rita Wilsonová opustili austrálsku nemocnicu, v ktorej boli od minulého týždňa kvôli nákaze novým typom koronavírusu. Informuje o tom spravodajský portál BBC, podľa ktorého manželský pár zostáva v karanténe, ktorej zvyšok strávi v prenajatom dome.

63-ročný Hanks minulý týždeň na Instagrame uviedol, že sa on a aj jeho rovnako stará manželka necítili dobre a následne testy potvrdili, že sa obaja nakazili koronavírusom. Hanks v Austrálii pripravoval nakrúcanie snímky o spevákovi Elvisovi Presleym.

Čítaj viac TU>>Tom Hanks a jeho manželka majú koronavírus, vzorky sú pozitívne

Herec Hanks a producentka Wilsonová boli jednými z prvých známych osobností, ktoré oznámili, že sa nakazili novým vírusom.

Ako uvádza agentúra SITA, pozitívne testy na koronavírus mali odvtedy napríklad aj ukrajinská herečka a modelka Olga Kurylenko, ktorá je známa napríklad svojou rolou v bondovke Quantum Of Solace, britský herec Idris Elba, ktorý hral vo filmoch z komiksového sveta spoločnosti Marvel, alebo nórsky herec Kristofer Hivju, ktorý sa preslávil rolou Tormunda v úspešnom seriáli HBO Hra o tróny.

Čítaj viac TU>>Herec Idris Elba je Covid-19 pozitívny

Po celom svete sa koronavírus potvrdil už u viac ako 180-tisíc ľudí. Cez 7000 ľudí chorobe COVID-19 podľahlo.

Zdroje: bbc.com, SITA

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech