Tomi Kid sa zadĺžil až po uši. Vytvoril však projekt, ktorý nám môžu závidieť aj za hranicami

  • Do rekonštrukcie tristoročného domu investoval pol milióna eur a tri roky práce
  • Dnes má však to, po čom sníval - vlastnú boxerskú akadémiu
tomi
TASR - Jakub Kotian/Facebook/Tomi KID Kovács
  • Do rekonštrukcie tristoročného domu investoval pol milióna eur a tri roky práce
  • Dnes má však to, po čom sníval - vlastnú boxerskú akadémiu

Tomi Kid Kovács je mimoriadne sympatický bývalý profesionálny boxer, ktorý sa na Slovensku aktívne stará o podporu mladých talentov. Po mnohých projektoch, ktoré im venoval prichádza s obrovskou novinkou. Splnil si svoj sen a dnes má vlastnú boxerskú akadémiu. Investoval do nej pol milióna eur.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: Facebook/Tomi KID Kovács

V súčasnosti najúspešnejší slovenský boxer, bývalý reprezentant a tréner novej generácie mladých športových talentov, Tomi Kid Kovács, sa pred časom pustil do ambiciózneho projektu, vybudovania najväčšieho boxerského objektu na Slovensku. Starú hospodársku budovu odkúpil za stotisíc eur a zrekonštruoval na miesto, kam chce pritiahnuť reprezentáciu aj zahraničné kluby.

Tomi na svojom Facebooku napísal: „Veľmi náročné obdobie, ktoré začalo 18.2.2016, kedy som začal s prvými prácami. Následne prišlo odkúpenie budovy od 30 majiteľov a zbavenie budovy ťarchy. Športové centrum má 3000 m2 – retro boxerská telocvičňa, fitness, kardio zóna, KNOCKOUTBAR a recepcia sú už pripravené prijať športovcov.“ 4. februára 2019 otvoril brány nového projektu.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: Facebook/Tomi KID Kovács

Pre RTVS vtipne priznal: „Aj keď som zadĺžený až po uši ako sa hovorí, aj zlatú žilu som založil, ale je to tu.“ 4 ringy v retro štýle zrekonštruoval s pomocou rodiny, kamarátov aj svojich zverencov. Brigádoval tu dokonca aj šéf Slovenského olympijského výboru Anton Siekel. Akadémia Tomiho KIDA vyrástla v Matúškove. Plány sú veľké. Chcú tu organizovať semináre, školenia, ale aj zaujímavé večerné talkshow. Opäť ďalší výnimočný projekt na slovenskom trhu.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech