TOP 10 luxusných hotelov v Tatrách na nezabudnuteľnú zimnú dovolenku

  • Blíži sa obdobie zimných dovoleniek a väčšina Slovákov má už tradične namierené do Tatier. Ak si po tvrdo odmakanom roku rád dopraješ trochu luxusu, tento zoznam je práve pre teba.
collage
  • Blíži sa obdobie zimných dovoleniek a väčšina Slovákov má už tradične namierené do Tatier. Ak si po tvrdo odmakanom roku rád dopraješ trochu luxusu, tento zoznam je práve pre teba.

*Ceny izieb závisia od sezóny a počtu osôb a sú uvádzané za izbu a noc. Pre najnižšie ceny odporúčame skorú rezerváciu.

Grandhotel Praha  – Tatranská Lomnica

Cena: 75 – 191+ EUR

ghprahask1

foto: ghpraha.sk

Grandhotel Praha je tatranskou ikonou už od roku 1905. V secesnom hoteli nájdeš moderné wellness centrum, bazény a nezabudnuteľné výhľady. Hotel ponúka 106 izieb a 19 apartmánov. Hotel získal ocenenie Slovakia’s Best Ski Hotel 2016.

 ????????????????????????????????????

foto: ghpraha.sk

Grandhotel Starý Smokovec – Starý Smokovec

Cena: 75 – 187+ EUR

grandhotelsk1

foto: grandhotel.sk

Ďalší exkluzívny hotel s vyše storočnou históriou nájdeš v Starom Smokovci. Grandhotel Starý Smokovec vznikol v roku 1904 a jeho poloha z neho robí perfektnú základňu na preskúmanie Tatier. Šéfkuchár hotela bol zaradený medzi Trend Top šéfkuchárov na Slovensku.

????????????????????????????????????

foto: grandhotel.sk

Hotel Tri Studničky – Demänovská Dolina

Cena: 91 – 248+ EUR

 tristudnickysk1

foto: tristudnicky.sk

Tri Studničky patria bezpochyby medzi unikáty Nízkych Tatier. Hrejivá atmosféra horskej chaty sa tu snúbi s luxusom a citom pre detaily. Prírodné materiály ako drevo, meď a kameň vytvárajú prírodnú atmosféru, ktorá je perfektná na relax po uponáhľanom roku.

tristudnickysk

foto: tristudnicky.sk

Grand Hotel Kempinski – Štrbské Pleso

Cena:  190 – 4 500 EUR

 kempinskicom1

foto: kempinski.com

Štrbské pleso je určite jednou z najznámejších lokalít vo Vysokých Tatrách. Jeho súčasťou je aj Grand Hotel Kempinski. Hotelový komplex tvoria tri historicky spojené budovy, v ktorých nájdeš 98 jedinečných izieb a apartmánov.

 kempinskicom

foto: kempinski.com

Wellness Hotel Borovica – Štrbské Pleso

Cena: 105 – 369 EUR

 

hotelborovicask

foto: hotelborovica.sk

Na Štrbskom plese ešte chvíľu zostaneme. Za zmienku totiž stojí aj Wellness Hotel Borovica. Ako jeho názov napovedá, jeho hlavnou prioritou je wellness. Nájdeš tu rôzne sauny, solárium a masážne bazény, či vane. Hotel ponúka 50 luxusne zariadených izieb a 11 apartmánov.

hotelborovicask1

foto: hotelborovica.sk

Hotel International – Veľká Lomnica

Cena: 97 – 206 EUR

internationalsk1

foto: international.sk

Elegantný a štýlový hotel bol otvorený v roku 2005. Je súčasťou golfového rezortu Black Stork vo Veľkej Lomnici, no na svoje si v ňom prídu aj negolfisti. Pre svojich hostí pravidelne organizujú tematické pobyty a akcie.

internationalsk

foto: international.sk

Wellness Hotel Chopok – Jasná

Cena: 97 – 501 EUR

hotelchopoksk1

foto: hotelchopok.sk

Wellness Hotel Chopok sa pýši príjemným a kvalitným ubytovaním, ktoré si obľúbili najmä rodičia s deťmi. Jeho poloha v srdci Nízkych Tatier z neho robí ideálneho kandidáta na oddych a regeneráciu po túrach.

hotelchopoksk

foto: hotelchopok.sk

Grand Hotel Bellevue – Horný Smokovec

Cena: 174 – 324 EUR

hotelbellevuesk1

foto: hotelbellevue.sk

Cieľom Grand Hotela Bellevue je poskytnúť prvotriedne služby, ktoré sú kombináciou tatranskej tradície a moderného štýlu. Nachádza sa na úpätí Slavkovského štítu na mieste nazvanom Pekná Vyhliadka. Okrem relaxu hotel ponúka aj jedno z najväčších hotelových kongresových centier na Slovensku.

 hotelbellevuesk

foto: hotelbellevue.sk

Hotel AquaCity Mountain View – Poprad

Cena: 120 – 410 EUR

aquacityhotelsk1

foto: aquacityhotel.sk

Hotel Mountain View je súčasťou aquaparkového komplexu AquaCity Poprad. To ale neznamená, že si tu na svoje prídu iba rodiny s deťmi, resp. tobogánoví nadšenci. Mountain View ponúka kvalitné izby a apartmány, spolu so vstupom do wellness a spa centra s privátnym relaxačným bazénom.

 aquacityhotelsk

foto: aquacityhotel.sk

Grand Hotel Permon – Podbanské

Cena: 78 – 196 EUR

hotelpermonsk1

foto: hotelpermon.sk

Grand Hotel Permon je jedným z najväčších hotelov na Slovensku. Nachádza sa pod Kriváňom, v malebnej horskej osade Podbanské. Pýšiť sa môže najväčším Wellness centrom na Slovensku. Hotel ponúka 133 izieb a 9 apartmánov.

hotelpermonsk

foto: hotelpermon.sk

zdroj titulnej fotografie: grandhotel.sk / kempinski.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech