Top 10 najlepších a najchutnejších pízz, ktoré ti v Bratislave donesú priamo k dverám

  • Ak si milovníkom pizze, no nevieš, kde nájdeš tú najlepšiu, uľahčíme ti to
  • Vybrali sme pre teba 10 najlepších pizzerií v Bratislave
  • Vnútri si síce aktuálne neposedíš, no svoju pizzu ti donesú až ku dverám
pizza
instagram.com/basilico_bratislava | instagram.com/letorripizzapasta
  • Ak si milovníkom pizze, no nevieš, kde nájdeš tú najlepšiu, uľahčíme ti to
  • Vybrali sme pre teba 10 najlepších pizzerií v Bratislave
  • Vnútri si síce aktuálne neposedíš, no svoju pizzu ti donesú až ku dverám

Ťažko povedať, či na tomto svete vôbec existuje človek, ktorý by nemiloval pizzu. Natrafiť na nejakú naozaj dobrú však vie byť poriadny problém – najmä vo veľkých mestách, kde je výber veľký. Vyberáme pre teba preto to najlepšie z najlepšieho. 

#1 Pizzeria Ciao

Vynikajúca pizza, ktorá ponúka svoj rozvoz od 11:00 do 22:00. V prípade, že si nevyberieš nič z ich menu, pizzu si môžeš vyskladať aj presne podľa svojej chuti. Chuť pizze je skvelá, za čo môže nielen kvalitné cesto, ale aj to, že sa pečie v peci na drevo. 

#2 Pizza Boss & Boss Burgers

Tu si môžeš pizzu taktiež objednať do 22:00, v piatok a v sobotu dokonca do 23:00. Výhodou je aj to, že okrem mimoriadne chutnej pizze či pizza štanglov si môžeš objednať aj skutočne nabombené burgre (za zmienku stojí napr. Hambi set za 13,90 eur pozostávajúci až z 3 burgrov či napr. Hambi Pirat – MMA Edition). Skvelé je aj to, že na svoje si tu prídu dokonca aj vegáni. 

#3 Basilicò

Túto pizzu označujú mnohí Bratislavčania za jednu z najlepších. Skvelé hodnotenia má aj na svojom Facebooku, ale napr. aj na Wolte či na TripAdvisore. Chutnú pizzu priamo pred dvere si tu môžeš objednať od 11:00 do 22:00 (okrem nedele).  

#4 LeTorri

Táto pizzeria sa môže popýšiť titulom “prvá kvásková pizza v Bratislave”. Jej chuť je naozaj vynikajúca, čo je dôvodom toho, že na TripAdvisore vedie rebríček najlepších pizzerií v Bratislave. Ak si pizzu objednáš telefonicky priamo z reštaurácie, aktuálne dokonca môžeš využiť výhodnú zľavu 2+1 pizza zdarma, čo sa naozaj oplatí. Reštaurácia ponúka na rozvoz aj denné menučko. Jedlo ti privezú každý deň až do 22:00.

#5 Primo Amore

Pravá a poctivá talianska pizza, ktorej chuť si zamiluješ. Cesto je tenké a jemne chrumkavé, a v ponuke nájdeš obrovské množstvo variant, z ktorých si určite vyberieš. Ak ťa však pochytí neskorý vlčí hlad, nepochodíš, pretože pizzu (ale aj iné dobroty) si môžeš objednať len do 20:00 (iba v nedeľu do 21:00). Radšej sa teda poponáhľaj. 

#6 Pizza Mizza

V Pizza Mizza si môžeš pri objednávke zvoliť 2 veľkosti, a to 32 cm alebo 50 cm, ktorá je fakt obrovská – ako uvádzajú na svojom webe, mala by byť dokonca najväčšia v Bratislave. Cena za túto maxi pizzu sa začína už na 9,80 eur, čo je naozaj veľmi priaznivé. Objednávať si môžeš aj priamo cez web, a to až do 23:00.

#7 Click Food

Vychválenou je aj pizza z ClickFoodu. Výhodou je aj v tomto prípade to, že spolu s ňou si môžeš objednať aj ďalšie chutné jedlá z talianskej kuchyne. Príjemným spestrením je aj rozvoz štiav, ktoré ti v týchto dňoch doplnia vitamíny. Rozvoz funguje do 21:00, avšak mimo víkendov. 

#8 AM Delivery

Táto chutná pizza je skvelou alternatívou pre “nočných jedákov”, nakoľko svoj rozvoz poskytuje od 18:00 až do druhej rána, čím pokryli medzeru na trhu. Výhodou je tiež to, že okrem chutnej pizze si môžeš objednať napríklad aj quesadillu či zmrzlinu Ben & Jerry´s.

Andrea: „Na Slovensku je typické si pizzu vychutnať s kečupom. Pravá pizza nemá byť suchá a teda kečup k nej nepotrebujeme

#9 Pizza Euro nočná

A pre nočných jedákov tu máme ešte jeden tip. Táto pizza má veľmi dobré hodnotenia a jej výhodou je, že objednať si ju môžeš aj v bezlepkovej alebo špaldovej variante. Rozvoz je dostupný od 18:00 do 02:00, čo sa ti určite hodí, ak si skôr nočou sovou. 

Ako často si objednávaš pizzu?

#10 Bubble Waffle Bratislava – The Street Life

A na záver tu máme niečo pre milovníkov nových chutí a nezvyčajných jedál. Bubble waffle na sladko si už pravdepodobne jedol, no skúšal si ich už na slano, na spôsob pizze? Ak nie, môžeš to vyskúšať – výsledok mnohých veľmi príjemne prekvapí. Objednať si tu okrem toho môžeš samozrejme aj sladké waffle, či dokonca jesenný punč (alko aj nealko verziu). Rozvoz funguje od 14:00 do 00:30. 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech