TOP 5 gadgetov, ktoré si môžeš dnes výhodne kúpiť na Amazone s postovným zadarmo

Linda Cebrová / 13. júna 2017 / Lifehacking

zdroj: pexels.com

Ak nakúpiš na Amazone za viac ako 39 eur, poštovné máš automaticky zadarmo. Vybrali sme pre teba päť najpredávanejších produktov z tech kategórie, ktoré oslovia nie jedného technologického nadšenca.

iQualTech Bluetooth reproduktor

foto:pinterest.com

V pomere cena a kvalita patrí tento bluetooth reproduktor k jedným z najžiadanejších. Jeho 2 až 5 wattové reproduktory zabezpečujú naozaj prenikavý zvuk, z ktorého nebudú sklamaní ani tí najnáročnejší poslucháči. Celkové hodnotenie dosahuje až 4,5 hviezdičky, pričom používatelia hodnotia veľmi pozitívne najmä kvalitu zvuku. Každého určite poteší aj pomerne dlhá životnosť batérie, ktorá sa pohybuje na úrovni 4 až 9 hodín, v závislosti od hlasitosti prehrávania.

Kúpiť na Amazone

 

Solárna Powerbanka


Či už sa chystáš na dovolenku k moru, do hôr alebo jednoducho niekam do prírody, na slnečné lúče zrejme natrafíš častejšie ako na zástrčky. Práve preto sú solárne power banky v súčastnosti tak obľúbenými. Vďaka tejto power banke a jej vysoko účinných solárnych článkov Sunpower nezostaneš v štichu s vybitým telefónom, či kamerou. Vďaka kapacite 10 000mAh si napríklad iPhone 6s nabiješ viac ako 3-krát.

Kúpiť na Amazone

 

Build- Excellent prenosný projektor

foto:pinterest.com

V súčasnosti si projektory nájdu svoje miesto takmer všade. Či už si chceš doma užiť zážitok ako v kine, urobiť si na záhrade amfiteáter alebo v práci prezentovať veľkopošne. Ak si typ človeka, ktorý si nepotrpí na kúpu najmodernejších plaziem a LCD obrazoviek, určite sa oplatí siahnuť po projektore, ako je tento. Stačí ti len počítač a veľká biela stena.

Kúpiť na Amazone

 

HAVIT klávesnica s LED podsvietením


Nemusíš byť práve profesionálny gamer, aby ťa oslovila táto klávesnica nabitá farbami. S týmto kúskom nebudeš musieť mať na pracovnom stole zapnuté svetlo, aby si videl, čo píšeš. Jednoducho si nastavíš LED podsvietenie podľa svojho gusta. Ak budeš neaktívny viac ako 10 minút, klávesnica sa automaticky zhasne.

Kúpiť na Amazone

 

SmartWatch Luluking

foto:amazon.com

Tieto smart hodinky ti ponúkajú 1,54 palcový farebný displej, s ktorým sa ti bude robiť naozaj pohodlne. Hodinky taktiež podporujú hadsfree hovory, takže svoj telefón nebudeš musieť ani vyberať z vreciek. K dispozícii budeš mať prehrávač hudby, e-maily, hovory, poznámky a prekvapivo aj čas. Ide o najpredávanejšie smart watch na Amazone, takže za skúšku určite stoja.

Kúpiť na Amazone
Pridať komentár (0)