Top 5 slovenských online video kurzov, vďaka ktorým sa o teba zamestnávatelia pobijú

  • Nauč sa zručnosti 21. storočia, ktoré ťa posunú v kariére alebo podnikaní na nový level
  • Online vzdelávacia platforma Learn2Code ti v tom výrazne pomôže
  • Stačí, ak si vyberieš z ponuky ich online kurzov, ktoré už absolvovali tisíce spokojných študentov
baj
pexels.com
  • Nauč sa zručnosti 21. storočia, ktoré ťa posunú v kariére alebo podnikaní na nový level
  • Online vzdelávacia platforma Learn2Code ti v tom výrazne pomôže
  • Stačí, ak si vyberieš z ponuky ich online kurzov, ktoré už absolvovali tisíce spokojných študentov

Prvý kompletný online kurzu webdesignu

Tento kurz sa skladá z troch modulov : HTML a CSS, responzívny webdesign a JavaScript/jQuery. Všetky tieto technológie sú potrebné na tvorbu každej modernej webovej stránky. V nasledujúcom videu ti tvoj budúci lektor Roman Hraška alias Yablko povie, čo je to HTML a CSS, responzívny dizajn, JavaScript a čo všetko sa v tomto obľúbenom kurze naučíš. Okrem iného dostaneš aj certifikát o absolvovaní kurzu akreditovaný Ministerstvom školstva SR ako aj garanciu vrátenia peňazí, ak nebudeš s kurzom spokojný. Cena kurzu je 179 eur.

„Inštruktor vynikajúco podáva problematiku s pridanou štipkou humoru, človek sa vôbec nenudí. A v neposlednom rade, spravil som si vlastnú web stránku,“ hodnotí kurz jeden z jeho absolventov.

Ovládni Social Media Marketing

Facebook a Instagram sa zo sociálnych sietí postupne zmenili na plnohodnotné mediálne platformy, ktoré prinášajú firmám a značkám na celom svete úžasné výsledky a dnes sú už súčasťou takmer každej reklamnej kampane. To je celkom dobrý dôvod naučiť sa s nimi pracovať.

V tomto kurze začneš od absolutnych základov ako založenie a nastavenie Facebook Page, lektor ti predstaví formáty postov a samozrejme sa naučíš nasadzovať reklamy. Ak máš za sebou nejaké tie skúsenosti, nemusí byť na škodu vypočuť si veci, ktorým už možno trochu rozumieš, aj od niekoho iného, ​​zapojiť sa do diskusie, overiť si niektoré skills, či využívaš potenciál social media kanálov naplno. Cena kurzu je 59 eur.

Moderný JavaScript

V roku 2015 prišiel obrovský update do JavaScriptu, ktorý zmenil, ako ho píšeš. Opravil chyby, upravil syntax, pridal novinky, ale jeho hlavná výhoda je, že napíšeš menej kódu, napíšeš ho rýchlejšie a bude sa správať tak, ako čakáš. A to je špeciálne pri JavaScripte poriadna výhoda. Tento kurz je pre teba, ak chceš používať všetky najšťavanatejšie novinky JavaScriptu už dnes. Cena kurzu je 39 eur.

Začni sa živiť editovaním videí

Online kurz Movie Maker ti pomôže nahliadnuť do sveta videa, strihu a postprodukcie. Lektor ti ukáže základy práce s programom Adobe Premiere Pro, ktorý patrí medzi jeden z najmocnejších editačných programov používaných na strih a úpravu videa. Dokážeš s ním nastrihať video zo svadby, záznam z teambuildingu, ale aj moderný hudobný videoklip alebo promo video na web či do TV. Rady, ktoré sa v tomto online kurze dozvieš, ťa posunú na v skutku pokročilú úroveň strihu videa. Cena kurzu je 69 eur.

Zvládni Excel ako profesionál

Tento kurz je určený užívateľom, ktorí už s programom Excel majú skúsenosti a radi by sa naučili používať pokročilé nástroje Excelu efektívne. Každý nástroj Excelu, ktorý v kurze nájdeš je vysvetlený na reálnych príkladoch z praxe. Kurz obsahuje aj vzorové tabuľky, testovacie zadania, na ktorých si naučené veci môžeš otestovať a následne skontrolovať vo videu s riešením. Cena kurzu je 49 eur.

Ak ťa to s Excelom myslíš vážne, vyskúšaj aj bonusový kurz zameraný na VBA – programovanie v ExceliDozvieš sa aké obrovské sú možnosti programovania a automatizácie úkonov, ktoré by si inak musel v Exceli robiť manuálne a pravidelne. Po kurze tak začneš pracovať oveľa efektívnejšie a rýchlejšie. Cena kurzu je 49 eur.

 

Ak ešte stále tápaš čím obdarovať tvojich blízkych na Vianoce, možno by nebolo od veci siahnuť po užitočnom darčeku, akým sú aj kurzy od Learn2Code.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech