TOP 8 jazykových kurzov, po ktorých ovládneš nový jazyk

  • Celý život počúvame frázu: Koľko jazykov ovládaš, toľkokrát si človekom. Väčšina z nás však stále zostáva na úrovni, kde ovládame maximálne 3 jazyky. Zato však veľké reči a plány naučiť sa ďalšie tri. Nič však pre to nerobíme a čakáme na tu správnu chvíľu. Tá chvíľa je možno práve teraz. Ponúkame ti 8 kurzov so zľavou, vďaka ktorým za krátky čas posunieš svoje jazykové znalosti na inú úroveň.
tet
pixabay.com
  • Celý život počúvame frázu: Koľko jazykov ovládaš, toľkokrát si človekom. Väčšina z nás však stále zostáva na úrovni, kde ovládame maximálne 3 jazyky. Zato však veľké reči a plány naučiť sa ďalšie tri. Nič však pre to nerobíme a čakáme na tu správnu chvíľu. Tá chvíľa je možno práve teraz. Ponúkame ti 8 kurzov so zľavou, vďaka ktorým za krátky čas posunieš svoje jazykové znalosti na inú úroveň.

Zľavy na kurzy pla­tia len do 1. 4 2017 a na ich odha­le­nie musíš zadať promo kód END­MAR­CH10.

 

Zvládni angličtinu lepšie ako väčšina

IELTS (skratka pre International English Language Testing System) je celosvetovo najpopulárnejšia skúška z anglického jazyka. Ročne sa pre tento test rozhodne viac než 2 milióny ľudí.

IELTS ti otvorí dvere – pomôže ti pri každodennom živote, štúdiu a práci kdekoľvek na svete. Viac než 9000 inštitúcií, vrátane vládnych, akademických a personálnych, v 140 krajinách uznáva certifikát IELTS.

foto:udemy.com

Podľa oficiálnych štatistík sa priemerné skóre „speakrov“ pohybuje pod úrovňou 6,5. Vďaka tomuto kurzu môžeš predbehnúť priemer a dostať sa na úroveň 7 a vyššie.

IELTS sa stal jediným testom z anglického jazyka akceptovaným pre účely emigrácie, a to do všetkých krajín, kde je takýto test požadovaný.

Zo 75 € na 10 €

Kurz, ktorý ti pomôže s nemčinou na každej úrovni

Či už si úplný začiatočník, potrebuješ oprášiť vedomosti zo strednej školy alebo jednoducho nemáš čas navštevovať kurz nemčiny, tento online kurz je niečo pre teba. Pokrýva všetky 4 oblasti ako: rozprávanie, počúvanie, čítanie a písanie po nemecky.

foto:udemy.com

Skvelým benefitom, je, že môžeš ísť svojím vlastným tempom. Gramatiku a slovnú zásobu sa naučíš prostredníctvom textov a dialógov vychádzajúcich z každodenných životných situácií.

Zo 150 € na 10 €

Kurz španielčiny po ktorom budeš bez problémov konverzovať

Hodilo by sa ti kedykoľvek sa dorozumieť so španielsky hovoriacimi ľudmi po celom svete? Ak áno tento kurz ti poskytne všetko potrebné, aby si sa bez problémov porozumel a dohovoril  kdekoľvek chceš. Naučíš sa správnu výslovnosť, ako porozumieť natívnym speakrom ale aj to, ako vyjadriť, čo práve potrebuješ v celom rade rôznych situácií.

foto:udemy.com

Namiesto zameriavania sa na gramatiku a žargón, budeš pracovať s užitočnými frázami, ktoré využiješ počas každodenných situácií. Po tomto kurze by si sa naozaj v španielsky hovoriacich krajinách stratiť nemal.

Zo 145 € na 10 €

Kurz po ktorom za krátky čas zvládneš poľštinu

S týmto kurzom máš reálnu šancu sa stať sebavedomým speakrom v poľskom jazyku. Pres Slovákov je práve poľština jedným z najpríbuznejších jazykov. Práve preto by ti nemalo jej štúdium zabrať veľa času.

foto:udemy.com

Kurz zvládne aj úplný začiatočník. Už po prvej lekcii zvládneš použiť niekoľko kľúcových fráz z poľštiny. Návšteva Poľska po absolvovaní tohto kurzu by sa mala pre teba stať oveľa príjemnejšou.

Z 35 € na 10 €

Kurz po ktorom sa dorozumieš aj v Thaisku

Chystáš sa do Thaiska? Tento kurz je pre teba povinnou jazdou, ak sa chceš pri tvojom cestovaní cítiť naozaj komfortne. Kurz je koncipovaný veľmi jednoducho a zábavnou formou vďaka čomu dostaneš príjemný úvod k thajčine.

foto:udemy.com

Kurz je zameraný na day-to-day konverzačné témy a budovanie dobré základy pre ďalšie napredovanie v tomto jazyku. Budeš si môcť rozvíjať pevné základy v thajčine vďaka rôznym konverzáciám a používaniu jazyka. Nemusíš tak strácať čas učením gramatických pravidiel.

Z 35 € na 10 €

Kurz arabčiny pre začiatočníkov ale aj pokročilých

Ak si hľadal najpredávanejší kurz, vďaka ktorému zvládneš arabštinu si na správnej adrese. Vďaka tomu kurzu sa ti nebude tento jazyk zdať náročným a zvládneš sa ho naučiť tou najefektívnejšou cestou. Kurz je vhodný ako pre začiatočníkov, tak aj pre tých, ktorí už zvládajú arabčiny na úrovni 2 a 3.

foto:udemy.com

Naučíš sa množstvo nových slovies, to ako urobiť perfektné vety bez gramatickej chyby a ako konverzovať na pokročilej úrovni. Na výučbu budeš mať k dispozícií PowerPoint prezentácie, videá a knihy vďaka ktorým všetko s prehľadom zvládneš.

Z 200 € na 10 €

Kurz pre všetkých budúcich polyglotov

Tento kurz ti pomôže na tvojej ceste polyglota. Nenaučíš sa síce nový jazyk za 3 minúty ale zistíś kam chceš v budúcnosti investovať tvoj, čas peniaze a prácu.

foto:udemy.com

Kurz ti ponúkne skvelý pohľad na to, prečo niektoré postupy a bežne zaužívane metódy na výučbu nového jazyka nefungujú. Svoje rady a techniky ti ponúkne polyglot Wiktor, ktorý má v tejto oblasti bohaté skúsenosti. Vďaka tomuto kurzu možno prestaneš snívať o rozprávaní mnohými jazykmi a začneš sa k tomuto cieľu reálne približovať.

Z 35 € na 10 €

Nauč sa svetový jazyk za 6 mesiacov

V tomto kurze sa s tebou skúsený lektor podelí o jeho praktické tipy a hacky, ktoré zvyknú používať tí najlepší študenti cudzích jazykov. Tipy využité v tomto kurze mu poskytli samotní študenti.

foto:udemy.com

Kurz je určený pre každého nadšenca do jazykov, ktorý má chuť naučiť sa niečo nové. Na konci tohto kurzu budeš vedieť ako sa efektívne naučiť nový jazyk na vlastnú päsť. Je potrebná mať len otvorenú myseľ a byť ochotní experimentovať a využívať nové techniky.

Zo 70 € na 10 €

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech