TOP momenty RFA eventu: Fapšo zdvihol divákov zo sedačiek a dokázal, že vek nehrá rolu

  • 14. mája 2022 sa konal GRAND OPENING organizácie RFA
  • Pozrieť sme si mohli dokopy 13 zápasov
  • Prinášame ti zhrnutie večera
RFA
  • 14. mája 2022 sa konal GRAND OPENING organizácie RFA
  • Pozrieť sme si mohli dokopy 13 zápasov
  • Prinášame ti zhrnutie večera

MMA organizácia Real Fight Arena má za sebou vydarený večer. V NTC v Bratislave sa konal dlho očakávaný GRAND OPENING. To, že táto organizácia rozbúri vody vo svete MMA, predpovedal aj event WARM UP, ktorý sa konal pred dvoma mesiacmi.

Organizátori už vtedy hovorili o tom, že diváci sa majú na čo tešiť. „V máji to chceme spraviť vo väčšom a bude to ešte väčšia šou,“ povedal Marhanský po prvom turnaji. My sme sa na evente GRAND OPENING boli pozrieť a prinášame ti zhrnutie. Výsledky zápasov si môžeš pozrieť v tomto článku.

Ďatelinka mal problémy

Hlavný zápas večera patril Milanovi Ďatelinkovi, ktorý sa do ringu postavil proti Nenadovi Avramovićovi. Avšak, s víťazstvom odišiel Ďatelinkov súper zo Srbska.

Ako sme sa na tlačovej konferencii dozvedeli, slovenský bojovník sa počas prípravy musel popasovať s komplikáciami. „Nepredstavoval som si to tak, ale mal som nejaké obmedzenie a tiež som spravil chybu,“ uviedol po zápase.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa RFA (@realfight.arena)

K hlavnému zápasu večera sa vyjadril aj organizátor Boris Marhanský: „Mali sme komunikáciu pár dní pred zápasom, pretože má narazené rebrá a vedeli sme, že to preňho bude veľmi nepríjemné.“  

Ako doplnil, mali možnosť tento zápas presunúť, no Milan Ďatelinka je doslova bojovník a rozhodol sa nastúpiť. O niečo lepšie sa však darilo jeho krajanom Sebastiánovi Fapšovi a Jozefovi Wittnerovi, ktorí si domov odniesli víťazstvo.

Fapšo roztlieskal divákov

Divákov zo sedačiek postavil zápas len 20-ročného Sebastiána Fapšu, ktorý sa do ringu postavil proti Bernardovi Plavcovi. Mladý zápasník ukázal v jednom z dvoch hlavných zápasov večera, že vek nehrá žiadnu rolu. Svojho súpera knokautoval už v prvom kole.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa RFA (@realfight.arena)

„GRAND OPENING som si strašne užil, pretože som už od začiatku sedel v hľadisku a užíval si šou, ktorá bola,“ poznamenal na tlačovej konferencii.

K svojmu víťazstvu sa vyjadril aj Jozef Wittner, ktorý svojho súpera z Maďarska, Martina Kalucza, porazil po troch kolách na body. „Išlo o to, aby som vyhral zápas. Urobil som, čo som mohol, aby som vyhral. Som vďačný trénerom, ktorí so mnou trénovali a znášali moje nervy,“ skonštatoval na tlačovej konferencii.

Zaujímavé boli aj dva zápasy žien, ktoré mali na RFA premiéru. „Ženské zápasy sú už vo zvyšku sveta trendom. Preto ani my nechceme zaostávať a prinášame dva atraktívne zápasy,“ ozrejmil pre Staritup Marhanský ešte pred úspešným večerom.

Môžeš sa tešiť na ďalšie eventy

Boris Marhanský, majiteľ Real Fight Arena a tvár organizácie, je na event hrdý. „Chcel by som všetkým poďakovať. Veľmi sa teším, že to takto dopadlo. Samozrejme, musíme si to zajtra pozrieť, zanalyzovať si to a niekam ďalej sa posunúť. Teším sa na náš ďalší event,“ uviedol.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa RFA (@realfight.arena)

Organizátori si pre divákov pripravili aj zaujímavú half-time show, kde sa ukázali obľúbení slovenskí speváci s tanečníkmi. Vystúpili Tina, Kali, ale aj Sergei Barracuda.

Real Fight Arena sa čoraz viac rozbieha a milovníci MMA sa môžu tešiť na ďalšie zaujímavé eventy. Ten najbližší sa bude konať 23. júla 2022 v Ostrave. 

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá