TOP online slovenské kurzy, s ktorými získaš nadštandardný plat

  • Stať sa dob­rým IT-čká­rom, grafikom či online marketérom však nie je také ne­re­álne, ako si možno pred­sta­vu­ješ
codd
youtube,pexels
  • Stať sa dob­rým IT-čká­rom, grafikom či online marketérom však nie je také ne­re­álne, ako si možno pred­sta­vu­ješ

Na Slovensku je nezamestnanosť na historickom minime. Nájsť si prácu tak nebolo nikdy ľahšie. Ponúk je dostatok, avšak problémom sú nízke platy, na ktoré by zamestnávatelia chceli nalákať ľudí so schopnosťami supermanov.

Ur­čite po­znáš ten po­cit, keď sc­rol­lu­ješ pra­covné po­nuky na in­ter­nete a tie naj­lep­šie pla­tené ob­chá­dzaš, pre­tože sú z ob­lasti IT, UX alebo na ne potrebuješ zručnosti z počítačových programov, o ktorých si nanajvýš len niekde započul.

Ne­mu­síš mať vy­štu­do­vanú FEI-ku, ani inú vysokú školu, aby si si mohol vypýtať plat, ktorý bude presahovať magickú hranicu 1000 eur. Firmy pochopili, že viac ako na titul je potrebné sa zameriavať na reálne zručnosti uchádzača, a teda na to čo dokáže a aké hodnoty firme prinesie. Po absolvovaní niekoľkých online kurzov už mnoho ambicióznych ľudí rozbehlo aj vlastné podnikanie a stali sa freelancermi s možnosťou pracovať odkiaľkoľvek.

Ak aj teba láka takáto cesta, neprehliadni ponuku, ktorú ti momentálne prináša spoločnosť Learn2Code. Tá v rámci podpory mladých ľudí s chuťou na sebe pracovať, spúšťa akciu Darček roka.

Na ich stránke v týchto dňoch nájdeš okolo 57 spoplatnených online kurzov, ktorých hodnota je spolu 3 888 eur. Teraz do týchto aj všetkých nových kurzov, ktoré pribudnú v budúcnosti získaš prístup len za 199 eur. Čerpať z nich informácie môžeš do konca roka 2019 a navyše sa automaticky zapojíš do súťaže o produkty od spoločnosti Apple. Taktiež získaš aj výrazné zľavy u niekoľkých partnerov Learn2Code.

Po absolvovaní kurzov samozrejme obdržíš aj oficiálne certifikáty, ktoré môžu v tvojom životopise zohrať významnú rolu. Ak z akéhokoľvek dôvodu nebudeš kurzami spokojný a požiadaš o vrátanie peňazí do 14 dní, plná suma ti bude vrátená späť na účet.


Learn2Code tak ponúka vskutku prehľadnú škálu certifikovaných kurzov so slovenskými lektormi z praxe s dlhoročnými skúsenosťami, z rôznych oblastí. Či už sa chceš niečo nové naučiť alebo sa jednoducho posunúť profesne o niekoľko levelov vyššie, teraz je ten ideálny čas ísť do toho.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech