Top prevádzky, ktoré ti dovezú perfektný burger až domov

  • Zarytí milovníci dobrých burgrov to v momentálnej situácii nemajú veľmi jednoduché
  • Aj keď si do nášho obľúbeného bistra či reštaurácie zrejme nebudeme môcť ísť tak skoro sadnúť, top jedlo si môžeš objednať aj priamo domov
  • Tieto burgrárne ťa nenechajú v štichu ani počas pandémie a kvalitný burger ti prinesú priamo pred tvoje dvere
rapp
Roxor BRGR & BEER, Quinsboro
  • Zarytí milovníci dobrých burgrov to v momentálnej situácii nemajú veľmi jednoduché
  • Aj keď si do nášho obľúbeného bistra či reštaurácie zrejme nebudeme môcť ísť tak skoro sadnúť, top jedlo si môžeš objednať aj priamo domov
  • Tieto burgrárne ťa nenechajú v štichu ani počas pandémie a kvalitný burger ti prinesú priamo pred tvoje dvere

Roxor BRGR & BEER

Zemle z Roxoru su brutalne dobre respiratory. Vsetok vzduch menia na vonu masla 😍🍔Kamosi, dnes sme tu pre vas posledny…

Gepostet von Roxor BRGR & BEER am Samstag, 14. März 2020

Hodnotenia na Tripadvisore Roxor posúvaju medzi 5 najlepších reštaurácii v Bratislave. Nie jeden milovník burgrov jednoducho na Roxor nedá dopustiť. Mnohých preto určite poteší, že aj jeden z najlepších burgrov na Slovensku si môžeš objednať priamo do svojej kuchyne. 

Nechajte za dnes zaviat na jeden El Gringo s hranolkami. Ak bude na vas prilis pikantny, staci vonku otvorit usta 👄 🌬️🌪️

Gepostet von Roxor BRGR & BEER am Dienstag, 4. Februar 2020

Počas tohto týždňa ti objednávku doručia dokonca aj do Petržalky, Rače či Karlovky. Stačí zavolať a dohodnúť sa s operátormi v Roxore. Vybrať si môžeš z piatich druhov burgrov od 12,70 eur- 13,50 eur. Samozrejmosťou sú domáce hranolky, či už rozmarínové alebo mexické. Objednávať môžeš cez Wolt.

Gepostet von Roxor BRGR & BEER am Montag, 23. März 2020

Quinsboro

Quinsboro už nie je na bratislavskej gastro scéne žiaden nováčik. Prevádzka na Obchodnej ulici dýcha vkusným industriálnym dizajnom a vždy tu cítiť perfektnú vôňu remeselných burgrov, ale aj kvalitnej kávy. 

Venujme dnes ešte trochu pozornosti našej hot novinke 🔥THE JALAPEÑO QUIN 🔥 Prišli si všetci milovníci štipľavých chutí na svoje? 🤤 Ak medzi nich patríš a ešte si si nedal, čím skôr napraviť! 💪🏻

Gepostet von Quinsboro am Mittwoch, 4. Dezember 2019

„Od ostatných reštaurácií s kvalitnými burgrami sa líšime hlavne rýchlosťou, akou dokážeme naše jedlo pripraviť. Používame veľmi kvalitné technológie z USA, pričom žiadna iná reštaurácia na Slovensku takéto technológie nepoužíva. Okrem nadnárodných reťazcov,“ vyjadril sa pre Startitup Patrik Potočár z Quinsboro.

Ďakujeme všetkým za vašu každodennú podporu 🖤 Dnes pokračujeme 🍔 Objednávky domov si vyklikáte cez Wolt a po…

Gepostet von Quinsboro am Dienstag, 7. April 2020

Nie náhodou o Quinsboro mnohí hovoria, že práve ich burgre ašpirujú o titul najlepšie v našom hlavnom meste. V čase pandémie prídu za tebou domov. Jedlo z ponuky si môžeš objednať cez aplikáciu Wolt. Objednávka ti bude doručená bezkontaktne kuriérom. Po telefonickej dohode je možný aj take away na Obchodnej 48.

Spríjemnite si váš home office obľúbeným burgrom až domov 🍔 Od dnes máme po sviatkoch opäť otvorené 🙌🏻 Objednávky s…

Gepostet von Quinsboro am Dienstag, 14. April 2020

BurgerParadajz

Božský Paradajz. Aj takto ho nazývajú obyvatelia Senca. BurgerParadajz je najlepšia burgráreň v Senci a zároven má 5 hviezdičiek na tripadvisor. Burger ti prinesú do 45 minút, čerstvý, teplý a šťavnatý. Nezabudni si k nemu objednať paprikové hranolky, ktoré sme testovali a sú úžasné.

Regal Burger 

Slovenskú sieť Regal Burger zrejme netreba nikomu zvlášť predstavovať. Domáci reťazec si zakladá na dobrých burgeroch s mäsom od slovenských výrobcov a rýchlej príprave.

Gepostet von Regal Burger am Dienstag, 14. April 2020

Aj z Regalu si môžeš v týchto neľahkých časoch objednať napríklad nestarnúcu klasiku – mäsový špeciál so 100% hovädzím, slaninou kandizovanou v škorici, BBQ omáčkou a zeleninovou oblohou. Objednávať môžeš cez rozvozové služby Bistro.sk, Wolt a Bolt Food SK alebo cez mobilnú aplikáciu Eatster.

Gepostet von Regal Burger am Freitag, 3. April 2020

Po novom zákazníci dostávajú k objednávke aj prekvapenie vo forme hygienických rukavíc. Kampaňou #rukaviceniesuhanba chceme poukázať hlavne na to, že je stále nesmierne dôležité dodržiavať všetky nariadenia krízového štábu, v rámci možností tráviť čo najviac času doma a byť tolerantný k svojmu okoliu. Buďme aj naďalej zodpovední pretože len takto sa nám podarí túto „vojnu“ vyhrať,” píše tím Regal Burgru.

BeAbout 

Ak si milovník street foodu a nevieš sa dojesť burgrov, BeAbout pre teba určite nie je veľko neznámou. Prevádzka dosiahla na Tripadvisore 4,5 hviezdičky – 72 % vynikajúcich recenzií. V BeAbout sa môžeš spoľahnúť na čerstvé burgre z kvalitných surovín, v ponuke sú aj sendviče, wrapy, šaláty či sladké jedlá.

V strede leta vás otravovať septembrom je drzé, no my sa už tešíme😃 #september #foodgasm #pastrami #love #summer #hamburger #burger #beabout #beaboutburger #bratislava #vienna

Gepostet von BeAbout am Sonntag, 21. Juli 2019

Aj v BeAbout prijali maximálne opatrenia a radi ti prinesú jedlo domov. Rozvoz funguje každý deň od 11:00 do 20:00. Platba je možná v hotovosti aj kartou. Poplatok za dovoz sa pohybuje od 1,49 eur do 3 eur podľa lokality. Objednávky prijímajú telefonicky. 

‼️DONÁŠKA‼️ 11:00 do 20:00!!vojnový režim!Striktné pravidlá💪 #podporlokal #friday #burger #beaboutburger #positive #spirit #bratislava #slovakia

Gepostet von BeAbout am Freitag, 27. März 2020

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech