Toto je 8 vecí, ktoré si na tohtoročný Grape nesmieš zabudnúť vziať so sebou

  • Či už si na festivaloch strávil nejedno leto, alebo sa pripravuješ na svoj prvý, vždy musíš presne vedieť, čo všetko je potrebné mať poruke
  • My sme sa snažili vypočítať, približne koľko ťa taká základná festivalová výbava môže stáť
Daniela Benková (4)
Daniela Benková
  • Či už si na festivaloch strávil nejedno leto, alebo sa pripravuješ na svoj prvý, vždy musíš presne vedieť, čo všetko je potrebné mať poruke
  • My sme sa snažili vypočítať, približne koľko ťa taká základná festivalová výbava môže stáť

Festivaly nie sú vždy lacnou záležitosťou, rozhodne nie pre študentov či čerstvých absolventov. Peniaze, ktoré musíš investovať na vstupenky, jedlo, nápoje a poriadnu výbavu sa vedia vyšplhať na náklady porovnateľné s týždňovou rodinnou dovolenkou. Nie však vtedy, keď vieš, čo presne potrebuješ a máš jasný plán „neprerobiť aj gate“. Na základnú výbavu, ktorá sa ti bude hodiť na jeden z najnavštevovanejších slovenských festivalov Grape sme sa teda rozhodli pozrieť zblízka.

Zobraziť celú galériu (4)
zdroj: Nikola Vintrová

Naše podmienky boli jednoduché. Všetko sme prepočítali na konečnú sumu pre dve osoby a pri cenách sme si pomohli eshopom s maskotom zeleného mužíčka, ktorý patrí k najnavštevovanejším na Slovensku. Cenu vyhľadávaného produktu sme počítali ako priemer piatich najpredávanejších či najlepšie hodnotených. Samozrejme, zaokrúhľovali sme.

Naše výpočty sú veľmi názorné, avšak výsledná suma je realistická. Poďme si ale spolu trošku zasnívať. Je piatok večer a s kamošmi na pive rozmýšľaš, čo budeš robiť cez víkend, kedy hlásia skrátka rozprávkové letné počasie. Možností je neúrekom a jednou z nich je aj festival Grape. Ráno vstaneš, schmatneš mobil, sadneš na autobus, odvezieš sa letisko v Piešťanoch a tam už na teba bude čakať celý balíček záchrany, ktorý zaručí, že počas dvoch dní plných zábavy ti nebude nič chýbať.

Tento rok sa to môže stať realitou vďaka jednému z partnerov festivalu Grape, 365.bank. Ak sa prihlásiš do súťaže (ktorú nájdeš TU), stiahneš si appku 365.banky a usmeje sa na teba šťastie v podobe výhry, vychutnáš si event skutočne len s mobilom. V stane 365.café zaplatíš cez Google Pay len 3,65 eur a dostaneš balíček, ktorý okrem všetkého, čo sme zaradili do nášho zoznamu už predtým, obsahuje navyše napríklad aj vankúš, batoh, ľadvinku, slnečné okuliare, čelovku, fľašu na vodu, uterák, štuple do uší, hrebeň/kefu, krém na tvár aj luxus v podobe županu, keďže tohtoročnou témou festivalu sú kúpele.

Na Grape budú môcť navyše záujemcovia o 365.banku získať pozvánky na vstup do testovania jej beta aplikácie, ktorá je momentálne uzatvorená. Stačí opäť prísť do priestorov 365.café a nahlásiť mailovú adresu. Po skončení festivalu ti na ňu príde pozvánka na stiahnutie appky.

„Pre všet­kých, ktorí sa doteraz nestihli za­po­jiť do bety, máme dobrú správu. Budú tak môcť uro­biť nie­len po­čas trva­nia sú­ťaže, ale aj po­čas fes­ti­valu Grape. Stačí keď prídu za nami do 365.café, dajú nám svoju e-mai­lovú ad­resu a my im po­šleme po­zvánku na stia­hnu­tie beta ap­li­ká­cie. Pre tých, ktorí sa ne­budú môcť zú­čast­niť priamo Gra­peu, sme pri­pra­vili kon­certy Billy Bar­man a Trosky cez vir­tu­álnu re­a­litu v zóne 365 na ná­mestí v Ko­ši­ciach a v Ban­skej Bys­trici, kde rov­nako bude možné zís­kať aj po­zvánku do bety“, vy­svet­ľuje Linda Gá­li­ková, PR ma­na­žérka 365.

Článok bol vytvorený v spolupráci s 365.bank.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech