Toto je práca snov, za ktorú dostaneš poriadne tučnú odmenu

  • Toto leto si žiada poriadne dobrodružstvo, čo povieš?
  • Zozbierali sme pre teba pár zaujímavých tipov na jedinečné pracovné príležitosti
  • Na niekoľko z nich sa ešte stíhaš prihlásiť
dreamjobs
Unsplash
  • Toto leto si žiada poriadne dobrodružstvo, čo povieš?
  • Zozbierali sme pre teba pár zaujímavých tipov na jedinečné pracovné príležitosti
  • Na niekoľko z nich sa ešte stíhaš prihlásiť

Ak už máš však dávno po škole a po rozume ti behá zmena práce, máme dnes pre teba pár zaujímavých tipov. Stráv leto dobrodružne.

Stačí vedieť dobre fotografovať

Londýnsky startup Perfocal hľadá niekoho, kto po svete bude hľadať ideálne miesta na návštevu a túto pozíciu nazval InstaScout. Kandidátom ponúka plat viac ako 56-tisíc eur ročne a uhradí všetky náklady na bývanie, stravu aj cestovanie.

Chce tak uľahčiť prácu profesionálnym fotografom, ktorí už nebudú musieť hľadať atraktívne miesta sami. Nová práca je reakciou firmy na vzrastajúcu popularitu influencerov, ktorých sleduje čoraz viac ľudí. Viac info k ponuke nájdeš priamo TU.

zdroj: Unsplash

Poolhop

Čo takto celé dva týždne testovať hotelové bazény a vírivky? Hoci na túto ponuku už nestíhaš reagovať, dovolíme ti aspoň chvíľku snívať. Spoločnosť ponúka 14 dní oddychu s úžasným výhľadom na okolie, studeným drinkom v jednej a mobilom v druhej ruke. Zadaním totiž je v piatich vybraných letoviskách zdokumentovať svoj pobyt pri vode (Hawaii, Florida, Vegas, L.A., New York a Colorado Springs). Odmena? Celých 10 000 dolárov.

zdroj: Unsplash

Cestovať a randiť

Svetoznáma zoznamka Bumble si taktiež pripravila jedinečnú pracovnú ponuku. Do polovice júna sa mohli nadšenci cestovania a príjemnej spoločnosti prihlásiť na jedno veľké, dokonca celoročné dobrodružstvo. Global Connector Bee je pracovná pozícia, ku ktorej zamestnávateľ vyžaduje platný pas, chuť randiť, cestovať a všetko dokumentovať. Sociálne siete predsa vládnu svetu.

zdroj: Unsplash

Mäsožravci pozor!

Reynolds Wrap si pripravila veľkú výzvu pre milovníkov mäsa. Rozhodla sa totiž opäť venovať 10 000 dolárov tomu, kto bude naprieč Amerikou ochutnávať výtvory barbecue šéfkuchárov a vyberie tie najlepšie. Opäť je úlohou všetko poriadne zdokumentovať na sociálne siete, aby všetci navôkol závideli.

zdroj: Unsplash

Pátrač po šťastí

Okrem toho, že IKEA je pre mnohých marketingových guru jednou veľkou inšpiráciou vďaka svojim vždy trefným reakciám na aktuálne dianie vo svete, pripravila si aj zaujímavú pracovnú ponuku. Jedného šťastlivca pošle na dva týždne do Dánska, krajiny, ktorá sa pravidelne v rebríčku najšťastnejších obyvateľov objavuje na prvých priečkach.

Prihlásiť sa môže každý, kto dovŕšil 18 rokov, je to veľký zvedavec a nebojí sa stáť vo svetle reflektorov. Za úlohu bude prebývať v zaujímavých domovoch a zisťovať, prečo vlastne sú tí Dáni takí šťastní.

zdroj: Unsplash

Bonus

Presuňme sa z leta do jesene a z Európy do Ameriky. Práve tu slávny Yellowstoneský národný park ponúka počas septembra a októbra jedinečnú príležitosť. 20 hodín týždenne ako výpomoc pri upratovacích prácach je ohodnotených na 10,10 dolárov za hodinu a úžasné prechádzky po divokej prírode, rekreačný program, ubytovanie aj strava sú v cene.

zdroj: Unsplash

Vieš o ďalších zaujímavých pracovných ponukách? Nenechávaj si ich pre seba. Tipy čakáme v komentároch.

Zdroj: Perfocal, Refinery29, reynoldskitchen.com, ikeahomeview.com, yellowstonenationalparklodges.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech