Toto je TOP 5 miest, na ktorých sa oplatí zažiť teambuilding

  • Možno si to zažil už aj ty vo svojej firme.
  • Mesiace riešite to, ako konečne zorganizujete skvelý teambuilding, avšak vždy to zostane len pri rečiach.
  • Niektorí chcú ísť hrať paintball, iní by radi šli na chatu a ostatným je to jedno.
  • Nakoniec sa aj tak nedostanete nikam.
pop
gurmanskygrob.sk/zlavomat.sk
  • Možno si to zažil už aj ty vo svojej firme.
  • Mesiace riešite to, ako konečne zorganizujete skvelý teambuilding, avšak vždy to zostane len pri rečiach.
  • Niektorí chcú ísť hrať paintball, iní by radi šli na chatu a ostatným je to jedno.
  • Nakoniec sa aj tak nedostanete nikam.

My sme pre teba zostavili výber pre nás najlepších miest, kde si spoločne strávený čas užije každý z vášho tímu, dobre si zaje, zabaví sa a pocíti aj vlnu adrenalínu.

Zažite husacie hody

Radosť z dobre pripravenej domácej husaciny sa nedá spochybňovať. O to väčší zážitok to je, keď hus pripravia profesionáli, tradičným spôsobom a ešte k tomu aj v hlavnom meste husaciny v Slovenskom Grobe.

Zobraziť celú galériu (6)
zdroj: gurmanskygrob.sk

Práve tu sa nachádza Gurmánsky Grob, rodinná reštaurácia orientovaná na tradičnú regionálnu husacinu. Otvorení sú celoročne, pričom husi a kačky pečie so svojím tímom sám majiteľ reštaurácie v tradičnej peci na drevo. K dispozícií je okrem hlavnej časti reštaurácie s kapacitou 70 ľudí aj štýlová koliba pre 40 ľudí, ktorá je ako stvorená na firemné akcie. Kulinársky zážitok si môžete vychutnať aj v altánku na záhrade s kapacitou 80 ľudí.

O tom, že toto miesto stojí za to, veľa napovedajú aj samé pozitívne recenzie.

Jeden z najväčších gastro zážitkov môjho života. Absolútne úžasné jedlo. Takú dobrú polievku mi naposledy urobila moja Starká. Husacia pečienka s jablkami sa ani opísať nedá. Také to bolo dobré. Pečená hus krásne chrumkavá. Mäso samé odpadová od kosti a rozplýva sa na jazyku. Rodinný podnik v ktorom sa cítite vítaný.

Veľmi pekné prostredie a príjemná obsluha v bielych rukavičkách, ktorá má záujem o spätnú väzbu a vidno že to robia s radosťou a pre to že ich to baví. Najedol som sa mega kráľovský. Takto sa to má robiť,“ píše Martin- jeden zo spokojných zákazníkov.

Zalietajte si helikoptérou

Let helikoptérou predstavuje exce­lentný dopl­nok pre každú firemnú akciu. Pod sebou uvidíte sce­né­rie slovenskej prí­rody, pričom budete sedieť v pravej vojenskej helikoptére. Takéto niečo človek nezažije každý deň.

Firma Panters ponúka aj možnosť pri­le­tieť priamo na firemnú akciu alebo helikoptéru využiť a zapo­jiť sa do mili­tary prog­ramu a vyskú­šať si ako chutí výsa­dok špeciál­nych jed­no­tiek priamo v boji. V ponuke Panters je aj zážitkové potápanie, jazda na terénnych autách či takzvaný Bungee running. O výber adrenalínových aktivít tak určite núdza nie je.

Zajzdite si na motokárach

Najväčšia slovenská indoor motokárová dráha ponúka skvelú možnosť zábavy pre firemné skupiny. Vyskúšať môžete 550 m dlhú dráhu Kart One Areny, ktorá je určená skúseným aj neskúseným jazdcom, takže to zvládnu aj úplní amatéri bez vodičáku.

Radosť a adrenalín z jazdy si nepochybne užijete, či už sa rozhodnete preskúmať dráhu sami, alebo si rovno dáte preteky s ostatnými členmi partie. Petržalské motokáry si už stihlo obľúbiť množstvo ľudí a sú tak vyhľadávaným miestom na organizovanie firemných stretnutí.

„Mali sme tu prvýkrát firemnú akciu pre významného zákazníka. Ústretovosť, profesionalita, ochota a snaha vyhovieť každej požiadavke, maximálne nasadenie od prvého momentu plánovania až po koniec celej akcie. Všetko bolo dokonalé. „ opisuje svoju skúsenosť s motokárami Michaela

Zážitková Ochutnávka

Rum? Whisky? Rum? Whisky? Keď sa dohodnete sami so sebou, ktorý nápoj budete ochutnávať, potom sa ešte budete musieť rozhodnúť, ktorý druh podávaného drinku vám chutí najviac.

Zavítajte do priestorov Botela Gracia, kde ochutnáte výnimočné rumy z Venezuely, Dominikánskej republiky, Kostariky, Austrálie a Kolumbie. K rumom bude podávaný takzvaný perfect serve v podobe čokolády, sušeného ovocia, limetky a trstinového cukru. Po moderovanej časti budete môcť opakovane ochutnávať predstavené rumy

Ak si zvolíte degustáciu whisky, tešiť sa môžete na poctivú kvalitu z Írska, škótska a z USA. Po oficiálnej časti môžete opakovane ochutnávať whisky, ktoré vám chutili najviac. Témou ochutnávky bude porovnanie írskej a škótskej whisky a Bourbonu, respektíve porovnanie Single malt a Blended.

Splavte Váh

Ak sa tvoj tím nebojí vody a nemáte to ďaleko k Váhu, ideálnou firemnou akciou môže byť splav najdlhšej rieky SlovenskaRieku Váh budete pritom splavovať na 6-miestnych nafukovacích raftoch v sprievode skúseného inštruktora. Splavovať budete dokonca jedny z posledných nezregulovaných úsekov rieky a odkryjú sa vám miesta, ktoré sú z brehu neprístupné.

Obtiažnosť rieky nie je vysoká, aj keď o zaujímavé miesta tu núdza naozaj nie je. Akcia je vhodná nielen pre milovníkov krásnej prírody, ale aj pre adrenalínových nadšencov. Na konci splavu rovnako dostanete diplom o absolvovaní splavu, aby si na tento zážitok len tak ľahko nezabudli.

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá