Toto Naď poriadne prehnal. „Doma po večeroch hajluješ nad fotkou Mazúrka, dezolátik,“ napísal kritikovi na Facebooku

  • Skupinu demonštrantov pri Úrade vlády nazval na jeseň opicami. O protestujúcich zas hovorí ako o dezolátoch
  • Minister obrany Jaroslav Naď tak nazval aj svojho kritika na sociálnej sieti
Jaroslav Naď
TASR/Jaroslav Novák
  • Skupinu demonštrantov pri Úrade vlády nazval na jeseň opicami. O protestujúcich zas hovorí ako o dezolátoch
  • Minister obrany Jaroslav Naď tak nazval aj svojho kritika na sociálnej sieti

Nebolo to prvýkrát, čo sa takto vyjadril, na jeseň nazval skupinu demonštrantov pri Úrade vlády opicami. Minister obrany Jaroslav Naď už na jeseň čelil vlne kritiky. Protestujúcich, ktorí vyskakovali na bránu pred Úradom vlády, totiž nazval opicami.

Aj po protestoch, ktoré sa odohrávali pred parlamentom od piatka, nazval ľudí svojským pojmom. Vo svojom statuse ich nazval „dezolátmi“.

Za svoj výrok sa však nehanbí a stojí si za ním. „Áno, za svojim názorom si stojím. Tí, ktorí sa vtedy vešali po plote Úradu vlády a ničili tak historickú pamiatku, tí sú pre mňa stále opicami, lebo normálny človek toto nedokáže,“ tvrdí na Facebooku.

„No a tí, čo boli teraz pred parlamentom, zbili tam policajtku, vulgárne nadávali a na podporu Slovenska spievali českú hymnu, tak to sú zase dezoláti. A mali by sme im jasne všetci ukázať, čo si o nich myslíme,“ tvrdí minister.

Dnes tento pojem použil opäť. Dezolátom nazval svojho kritika na Facebooku. Ten mu pod fotku z futbalového turnaja napísal: „Slzy v očku, Jarko… Hneď je národ múdrejší! Čo tie radary, bolo treba stovky miliónov opláchnuť?!“

zdroj: printscreen/Facebook/Jaro Naď - minister obrany SR, OĽANO

Minister Naď sa nezdržal komentára a na adresu kritika sa vyjadril poriadne ostro: „Nie drahý môj, mali by sme nechať slovenský vzdušný priestor bez radarov, nech nič nevieme, kto tu lieta, načo, prečo. Nech nám tu vozia lietadlá z Ukrajiny pašovaný tovar a migrantov. Takých mudrcov, dezolátneho typu ako si ty, mám úplne najradšej. Netušíš o čom hovoríš, ale mudruješ bludy. Určite si aj nezaočkovaný a doma po večeroch hajluješ nad fotkou Mazúrka. Slzy v očku, dezolátik.“ Komentujúci ho pritom nekritizoval za očkovanie alebo za tému súvisiacu s pandémiou.

Slovenská spoločnosť je pritom dlhodobo polarizovaná, názory ľudí na situáciu sú poriadne vyostrené. Ostré slová člena vlády voči bežným ľuďom situácii zrejme nepomôžu.

Zdroje: Facebook/Jaro Naď - minister obrany SR, OĽANO, archív Startitup

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech