TOTO nosí dnešná mládež? Párkové legíny, salámový klobúk či šunková mikina, a to ani zďaleka nie je všetko!

Model foto 3 timy

Extravagantné módne kúsky na mladých ľuďoch už nie sú ničím výnimočným. Máloktorý znalec módy však predpokladal, že hitom jesene sa stanú veľmi netradičné vzory. Párkové legíny, šunková mikina či salámový klobúk žnú jeden úspech za druhým. V dnešnom svete avokádových chlebíčkov, tekvicových latté a klíčkov je čoraz komplikovanejšie prezentovať sa ako milovník úžasnej šunky, kvalitnej salámy alebo poctivých párkov. Toto všetko však stvárňuje nová kolekcia, ktorá je už dostupná aj v obchodoch na internete.

Poznáte to. Zoznamujete sa s novým človekom a pri téme o obľúbenom jedle sa dozviete, že je vegetarián. S týmto faktom sa zmierite a prispôsobíte tomu aj výber reštaurácie. Čo ak by to však bolo naopak a milovníkov mäsa by vegetarián vzal do Mäsiarstva u Býka, kde by mu nakrájali dvadsať deka poriadnej šunky? Celkom vtipná predstava. Mladí ľudia berú módu ako spôsob vyjadrenia sa a chcú tak často poukázať na svoju individualitu či jedinečnosť.  Presne toto ponúka nová kolekcia od Taurisu – Originál udáva štýl. Najdôležitejšie je posolstvo, ktoré kolekcia ponúka. Definuje ho odlíšenie sa od zabehnutých štandardov dneška a prejavenie svojho slobodného názoru. Samozrejme, iba ak ste mäsožravec, viac preferujete šunku, salámu, alebo párky. Je jedno čo si vyberiete, lebo rada výrobkov Zipser od Taurisu nikdy nesklame. Je to proste istota. No ak sa pýtate, či patríte ku početnejšej skupine, kliknite na originaludavastyl.sk a zapojte sa do veľkého celoslovenského hlasovania. V ňom sa môžete pridať do jedného z teamov a zadarmo získať  trendovú a jedinečnú salámovú mikinu, párkové legíny alebo šunkové tričko.

Team šunka

Chlieb so šunkou a syrom je klasika. Tomu, kto miluje chuť poriadnej šunky, tomu netreba predstavovať Zipser šunku Originál. To, že má obsah mäsa 92 %,  je samozrejmosťou. Veď každý správny hipster si na kvalite potrpí. Za jej skvelú chuť môže nielen 100 % čerstvé mäso, z ktorého sa vyrába, ale aj jeho 16 hmotnostných percent, ktoré patria do kvalitatívnej triedy špeciál.

Team saláma

Sem patria všetci bojovníci za práva milovníkov mäsa. Zipser saláma zreje až štyri týždne pod drobnohľadom majstrov mäsiarov. Tí použili na každých 100 gramov výrobku až 135 gramov mäsa. Pre zachovanie jej kvality je zabalená v originálnom textilnom obale, ktorý zachová chuť od výroby až po spotrebiteľa.

Team párky

V hrnci, kanvici, mikrovlnke, na panvici či v čomkoľvek inom. Pripraviť ich viete naozaj v čomkoľvek. Toto je ostrov najväčších labužníkov, ktorí nedajú dopustiť na svoje presvedčenie, ale aj chudobných študentov, ktorých párky zachraňujú vždy, keď sa minú zásoby od mamy. Zipser párky sa dlhé roky vyznačujú vynikajúcou kvalitou a chuťou, pričom s ich vysokým podielom mäsa minimálne 71 % patria medzi najpredávanejšie. Vysokokvalitné, šťavnaté a chutné párky sú plnené do prírodného čreva. Ideálne na prípravu výdatných raňajok alebo rýchleho teplého jedla kedykoľvek počas dňa.

Do ktorého tímu patríte vy? Ak ste sa v niektorej z kategórií našli, určite vás poteší originálny a štýlový merch ako šunkové legíny, párková mikina, salámové tričko či klobúk. Zapojte sa do online súťaže na stránke www.originaludavastyl.sk, hlasujte a vyhrajte „dress code“ svojho obľúbeného Zipser tímu. 

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie