Toto sú najhoršie slovenské reštaurácie za rok 2023: Odniesli si to dve najväčšie metropoly

  • Tripadvisor odhalil najhoršie hodnotené reštaurácie v Bratislave a v Košiciach
  • Zákazníci im to v komentároch nedarovali
Na snímke Bratislava a žena
Ilustračná fotografia, Canva/Tupungato, Nicolas Menijes
  • Tripadvisor odhalil najhoršie hodnotené reštaurácie v Bratislave a v Košiciach
  • Zákazníci im to v komentároch nedarovali

V Bratislave a Košiciach, v dvoch najväčších mestách na Slovensku je hostiteľský priemysel v plnom prúde. Zákazníci túžia nielen po chutnom a dobre vyzerajúcom jedle, ale aj po rozumnej cene a rýchlom servise. Napriek tomu sa však občas stretneme s reštauráciami, ktoré neuspokoja tento dopyt a skôr vyvolávajú sklamanie.

V tomto článku sa pozrieme na niektoré z najhoršie hodnotených reštaurácií podľa portálu Tripadvisor, v týchto dvoch mestách. Prinášame ti zoznam piatich podnikov z oboch miest, ktoré obstáli medzi zákazníkmi a hodnotiteľmi najhoršie.

Grand mother’s – Slovak Hause 

Reštaurácia v Starom meste na Michalskej ulici v Bratislave má na portáli Tripadvisor vyše 800 recenzií. Väčšina zákazníkov sa sťažuje na špinavé stoly, predražené jedlo a drzú obsluhu. Jeden z recenzentov napísal: „Najhoršia vec v reštaurácii je personál, drzý personál, ktorý sa k vám správa zle.“ Iní upozorňujú, aby si si skontroloval bloček pri platení: „Skontrolujte si účet, kvôli rôznym servisom a prepitnému sme platili o 15 eur viac, ako sme očakávali.

V celkovom hodnotení majú len 2 body z 5. Z 877 recenzentov až 174 ohodnotilo prevádzku len jedným bodom, a len 25 ju označilo plným hodnotením.

Segnerova Kúria 

Táto reštaurácia sa nachádza tiež na Michalskej ulici, neďaleko predošlej prevádzky. V historických priestoroch ponúkajú tradičné slovenské jedlá, no zákazníci sú nespokojní najmä s obsluhou a jej správaním. Z celkového počtu 265 recenzií má 3 body z 5. 

Zahraničná recenzentka okomentovala reštauráciu na portáli Tripadvisor: „Jedlo nebolo zlé, ale čašníci boli neúctiví, ignorovali nás, keď sme ich zavolali, nechceli nám dať dezert, aj keď bol zahrnutý v menu, a potom, keď sme sa sťažovali, priniesli len 2 jedlá a nedovolili nám vybrať, ktoré chceme. Zanechali veľmi zlý dojem. Celý čas sa nám smiali a boli nesmierne drzí. Nikomu to neodporúčam.

Jedlo je podľa väčšiny recenzentov chutné, no príde im trochu predražené. Zopár sťažností sa objavilo aj na tringelt, ktorý bol automaticky zahrnutý pri platení, bez vedomia zákazníka. „Vypýtali sme si účet, ktorý mal byť okolo 28 eur, ale keď sme účet dostali, bolo na ňom 34 eur – dôvodom bol už zahrnutý poplatok za služby k účtu… veľmi drzé,“ napísal jeden zo zákazníkov.

U daňováka 

Na Ševčenkovej ulici v Petržalke nájdeš reštauráciu U daňováka, ktorá funguje skôr ako jedáleň. Otvorená je len počas pracovných dní 10.30 – 15.00. Väčšina negatívnych komentárov bola mierená na pomalú a neochotnú obsluhu.

Jeden zo zákazníkov napísal: „Čakal som dosť dlho, kým ku mne prišla čašníčka a objednala čaj. Objednal som si čaj s čerstvou mätou, s citrónom a medom. Prišla asi po 20 minútach, že čerstvú mätu nemajú, a či je to okej s normálnym, vrecúškovým mätovým čajom. Povedal som, že áno… Potom som čakal ďalších 15 – 20 minút. Čaj prišiel. Keď som dopil čaj, chcel som zaplatiť a čakal som ďalších aspoň 10 – 15 minút. Tak som vstal a zaplatil pri bare.

Ďalšie reštaurácie nájdeš na druhej strane >>>

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Zdroj: Tripadvisor

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá