Toto tu ešte nebolo: Obľúbenú zmrzku Koun ti zajtra doručia až domov

  • Takéto spojenie sa len tak nevidí. Skvelá bratislavská zmrzlináreň prináša originálnu akciu v spolupráci s Uberom.
collagehvhv
fb/Koun, pixabay.com
  • Takéto spojenie sa len tak nevidí. Skvelá bratislavská zmrzlináreň prináša originálnu akciu v spolupráci s Uberom.

Ak sa povie v Bratislave „zmrzlina“, najmenej 50% ľuďom v hlave naskočí logo Kounu a začnú sa im zbiehať sliny na túto skvelú chladenú pochúťku od Barbary Szalai. Remeselná zmrzlina Koun sa totiž špecializuje na výrobu kvalitného gelata, ktoré je inšpirované Talianskom. Nechýbajú vždy originálne príchute, vegánske zmrzliny aj bezlepkové kornútky. Nenadarmo sa Koun označuje titulom „best gelato in town“.

Teraz však spojil sily s taxislužbou Uber a na štvrtok 17. augusta pripravil špeciálnu akciu. vravíš si, čo to tak môže byť? Počas zajtrajšieho dňa si môžeš od 11 do 14 hodín objednať priamo domov, do práce či kamkoľvek vrámci Bratislavy, zmrzlinový box s 5 kopčekmi skvelého gelata Koun. Takýto balíček ťa vyjde na akciových 5 eur. Objednať si ho môžeš priamo v aplikácii Uber po kliknutí na možnosť UberKoun.

Uber upozorňuje, že ide o limitovaný počet boxov a treba sa poponáhľať. Leto stále nekončí a čo je lepší motivátor ako chutná zmrzlina? Navyše, zmrzlinová donáška sa nevidí každý deň. Podľa nás skvelý nápad, ktorým by sa rozhodne mohlo inšpirovať viac spoločností. :)

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech