Tragédia na východe SR: Vodič nabúral do davu, svedkovia tvrdia, že úmyselne. 3 deti zo 6 ľudí sú vážne ranené

  • V okrese Sabinov sa odohrala vážna dopravná nehoda
  • Na mieste zasahujú dva vrtuľníky
  • Zranených je viacero ľudí
polícia v červenej vode
Záber z miesta incidentu Facebook/Polícia SR - Prešovský kraj
  • V okrese Sabinov sa odohrala vážna dopravná nehoda
  • Na mieste zasahujú dva vrtuľníky
  • Zranených je viacero ľudí

Na linku tiesňového volania bola prijatá informácia o vážnej dopravnej nehode v obci Červená Voda v okrese Sabinov. Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby SR o tom informovalo na sociálnej sieti. Podľa dostupných informácií došlo k zrážke osobného auta, pri ktorej bolo zranených niekoľko ľudí.

Operačné stredisko Záchrannej zdravotnej služby SR okamžite reagovalo a na miesto vyslalo dva záchranárske vrtuľníky a tri pozemné ambulancie. Momentálne je evidovaných 6 zranených. Majú medzi nimi byť aj 3 deti, všetky vážne zranené.

Zrážka vyzerala zámerne

Podľa informácii portálu tvnoviny.sk sa nehoda odohrala v blízkosti podniku Ranč Majire. Vodič údajne z miesta nehody ušiel, polícii sa ho neskôr podarilo zadržať v Sabinove. Dychová skúška potvrdila prítomnosť alkoholu, vodič nafúkal vyše 2 promile.

V sobotu sa na mieste nehody konala guláš párty, ktorú navštívilo približne 200 ľudí. Portál ďalej uvádza, že podľa svedkov nehody došlo medzi vodičom a iným účastníkom akcie k hádke.

 

Po incidente, nahnevaný a pod vplyvom alkoholu, vodič nasadol do auta a vyrazil z ohradeného parkoviska priamo do davu ľudí. Svedkovia uvádzajú, že potom so svojím terénnym vozidlom pokračoval po poľnej ceste a prešiel cez potok. V blízkosti sa nachádzali deti jazdiace na koni, pričom jedno dievča počas incidentu zo zvieraťa spadlo.

Správu aktualizujeme.

Zdroje: Facebook/Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby SR, tvnoviny.sk

Najnovšie videá

Trendové videá