Tragédia v centre hlavného mesta. Pod mostom Lanfranconi zasahujú policajné hliadky

  • Pod mostom Lanfranconi vyšetrujú policajné zložky prípad skoku muža
  • Muž utrpel pri páde zranenia, ktorým na mieste podľahol
tragédia v Bratislave
Ilustračné foto TASR/Martin Kušnírer, Canva
  • Pod mostom Lanfranconi vyšetrujú policajné zložky prípad skoku muža
  • Muž utrpel pri páde zranenia, ktorým na mieste podľahol

Dnes ráno krátko po siedmej hodine boli viaceré policajné hliadky vyslané pod most Lanfranconi v dôsledku hlásenia o mužovi, ktorý skočil z pešej lávky na betón, píšu policajti na sociálnej sieti.

Muž, ktorého totožnosť zatiaľ nebola identifikovaná, utrpel pri páde zranenia, ktorým na mieste podľahol. Podľa tvrdení svedkov malo však ísť o muža zhruba vo veku 35 až 40 rokov. Pred týmto tragickým skokom sa tento istý muž údajne pokúsil skočiť aj pod prechádzajúcu električku v blízkosti mosta, ale po zrážke odišiel a presunul sa na pešiu lávku.

Príslušníci Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave aktuálne vyšetrujú presné príčiny a okolnosti tejto tragédie. Polícia obracia aj verejnosť s prosbou o pomoc pri jeho identifikovaní.

Hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Bratislave Michal Szeiff priblížil, že muž bol v zdanlivom veku približne 35 rokov. „Mal tmavé krátke vlasy, bol vysoký približne 180 cm, štíhlej postavy, oblečené mal šedé tričko s krátkym rukávom, šedé teplákové nohavice, obuté mal ponožky čiernej farby a gumené šľapky. Na predlaktí, ako aj pod pravým uchom má tetovanie,“ doplnil.

Polícia v tejto súvislosti žiada občanov, aby akékoľvek informácie, ktoré by pomohli stotožniť osobu, oznámili na bezplatnom čísle polície 158, prípadne tak urobili osobne na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru.

Podľa informácií TV JOJ o prežití pokusu muža skočiť pod električku svedčia aj krvavé stopy, ktoré vedú od koľají k lávke. „Na základe volania na tiesňovú linku z dopravného dispečingu sme zavolali ambulanciu rýchlej zdravotnej pomoci mužovi, ktorý mal byť zrazený električkou,“ objasnila hovorkyňa Operačného strediska Záchrannej zdravotnej služby Petra Klímešová.

Zdroje: FB/Polícia SR- Bratislavský kraj, TASR

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá