Tragédia v obci Dojč: Muža, ktorý zavraždil svoju manželku, našli mŕtveho

  • Nebohú ženu našiel jej 18-ročný syn
  • Podľa dostupných informácií má ísť o žiarlivostný čin
polícia
Ilustračný obrázok, TASR/Pavol Zachar
  • Nebohú ženu našiel jej 18-ročný syn
  • Podľa dostupných informácií má ísť o žiarlivostný čin

Spravodajský portál noviny.sk včera priniesol informáciu o tragédii, ktorá sa odohrala v obci Dojč pri Senici.

18-ročný mladík mal nájsť svoju zavraždenú matku. Krátko na to sa obec zaplnila policajtmi so samopalmi. Starostka obce Slavomíra Melišová pre Startitup uviedla, že k tragédii došlo približne o 16:15 až 16:30, kedy jej začali telefonovať ľudia z dediny.

Ide o rodinu, ktorá má jedného syna. „Neviem, či je už dospelý alebo ešte nie, ale je zhruba v tom veku,“ uviedla s tým, že otec mladíka je na dôchodku a obeť tragédie ešte pracovala. Mala mať 40 rokov.

V čase tragédie sa starostka v obci nenachádzala a keď sa do nej vracala, videla len uzavretú cestu. Pri rozhovore s policajtmi sa dozvedela, že cestou ísť nemôže, pretože tam pracuje zásahový tím polície. 

Podľa starostky nič nenasvedčovalo tomu, že by v rodine, kde sa tragédia stala, boli nejaké problémy. „Nedokážem si predstaviť, čo sa tam stalo,“ uzavrela. 

Spravodajský portál tvnoviny.sk priniesol informáciu, že útočníkom mal byť 70-ročný muž, ktorý bol ex-manželom obete. Dvojica sa mala rozviesť len nedávno. Podľa brata nebohej sa žena chcela o svojho bývalého partnera starať aj napriek tomu, že ju ponižoval a psychicky na ňu útočil po tom, čo po karanténe pribrala.

70-ročný muž sa však rozviesť chcel a aj tak urobil. Žena si následne našla nového partnera, čo v mužovi vzbudilo žiarlivosť. Po útoku mal bývalý partner obete utiecť do neďalekého lesa, kde sa ho snažia chytiť špeciálne jednotky so samopalmi. Muž bol ozbrojený a pri jeho hľadaní pomáhal aj dron s termokamerou. Krátko po polnoci ho našli mŕtveho.

Zdroje: tvnoviny.sk, noviny.sk

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá