Tragédia v Petržalke: Žena z okna vyskočila o približne 5 hodín neskôr ako muž. Mŕtvy chlapec bol jej syn

  • V Petržalke vypadli z okna muž a žena
  • V bytovke objavili mŕtve dieťa
Polícia na mieste činu v Petržalke
SIU
  • V Petržalke vypadli z okna muž a žena
  • V bytovke objavili mŕtve dieťa

Podľa informácií TV JOJ došlo v Petržalke na ulici Vyšehradská k obrovskej tragédii. Počas jedného dňa mali v bytovke prísť o život tri osoby, z toho jedno dieťa. 

Podľa aktuálnych informácií Startitup šlo o sestru a brata, muž mal vypadnúť z okna ako prvý už krátko po 10.00 hod. Polícia sa snažila zistiť presný byt, z ktorého muž vypadol, čo sa im podarilo až dronom, a následne aj ďalší pád, tentokrát ženy, ktorá mala na tele bodné zranenia, ku ktorému došlo okolo 15.00 hod. Neskôr polícia našla v byte bez známok života a s bodnými zraneniami približne 10-ročného chlapca, bol to syn ženy, ktorá z okna padla takmer po piatich hodinách od pádu muža.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa STARTITUP (@startitup_sk)

Vyšetrovanie

O mimoriadne tragickej udalosti informovala aj polícia Slovenskej republiky na sociálnej sieti

„Na linke 158 sme krátko po 10.15 h prijali informáciu, v zmysle ktorej malo dôjsť k pádu osoby mužského pohlavia z jedného z bytov na Vyšehradskej ulici v Petržalke. Muž zraneniam podľahol,“ píše polícia.

„Krátko po 15.00 h sme prijali ďalšie oznámenie, v zmysle ktorého malo dôjsť na uvedenej adrese k pádu ďalšej osoby – tentokrát ženského pohlavia. Tá utrpela pádom zranenia, ktorým na mieste podľahla,“ píše ďalej polícia.

Polícia vykonávala na mieste už od prvotného oznámenia potrebné úkony. Vďaka tomu sa im podarilo v popoludňajších hodinách izolovať byt 7-poschodového obytného domu, z ktorého žena a muž pravdepodobne vypadli. Na mieste ich čakal smutný nález.

„Krátko pred 16.30 h policajti za splnenia zákonných podmienok otvorili predmetný byt, vo vnútorných priestoroch ktorého našli telo maloletej osoby – približne 10-ročného chlapca, bez známok života.“

Policajná páska, auto, vchod do bytovky, kde sa odohrala tragédia
zdroj: Startitup/Ivan Mego

Vec prevzal na mieste tragédie okamžite vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave. Na mieste sa aktuálne nachádza aj Viliam Adamec, riaditeľ KR PZ v Bratislave. Bližšie informácie polícia poskytne, akonáhle im to situácia vo vyšetrovaní umožní.

Polícia v Petržalke
zdroj: SIU

 

Zdroje: TV JOJ, FB/Polícia Slovenskej republiky

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá