Tri dôvody, prečo je Justin Trudeau najštýlovejším politikom súčasnosti

  • Aj keď je Justin Trudeau momentálne jedným z najobľúbenejších svetových lídrov, okrem svojho politického programu nám toho ponúka omnoho viac, napríklad v otázkach módy. Čítaj ďalej a inšpiruj sa aj ty!
Reuters
  • Aj keď je Justin Trudeau momentálne jedným z najobľúbenejších svetových lídrov, okrem svojho politického programu nám toho ponúka omnoho viac, napríklad v otázkach módy. Čítaj ďalej a inšpiruj sa aj ty!

Všetci ho poznajú, niektorí ho dokonca obdivujú. Feminista, aktívny podporovateľ LGBT komunity a ich pochodov, pacifista. Svieži, mladý, úspešný. Aj keď na jeho politiku existuje mnoho rôznych názorov, jeho štýl a módny vkus je oslavovaný na celom svete.

Nemusíš ho hneď zbožňovať, aby sa ním mohol inšpirovať aj ty. Tu sú tri dôvody, prečo je Justin Trudeau najštýlovejším politikom súčasnosti.

1.  Účes

Už počas jeho kampane v parlamentných voľbách v roku 2015 si jeho vlasy vyslúžili minimálne toľko pozornosti ako jeho politický program. Justinove háro totiž určite nemôžeme zaradiť medzi typicky uhladené a začesané hlavy politikov. Pre porovnanie, jedným z Justinových súperov vo voľbách bol vtedy Stephen Harper, ktorého účes nápadne pripomína hlavy niektorých postavičiek z Lego príbehu. Kanaďania sa nakoniec rozhodli pre hniezdo na hlave a my im za to, aspoň čo sa týka štýlu, tlieskame.

2. Tetovanie

Justin Trudeau  má na ľavom ramene vytetovanú planétu zem v objatí  havrana, čo je symbol severoamerického domorodého kmeňa Haida. Tetovanie je možno na premiéra  priveľké a vyzývavé, je však  politicky korektné a Justin je naň patrične hrdý a rád ho ukazuje. Zaujímavosťou je, že jeho otec, taktiež bývalý kanadský premiér Pierre Trudeau bol v roku 1976 vyhlásený za čestného člena kmeňa Haida. Čo je štýlovejšie ako tetovanie s príbehom?

3. Ponožky

Justin Trudeau by nebol Justin Trudeau, nebyť jeho ponožiek. Farebných, veselých, samozrejme so vzormi. Nosí ich vždy a všade. A kto by si myslel, že to neladí k jeho drahým oblekom a ešte drahším hodinkám, je sám proti zvyšku sveta. Odkedy Justin nastúpil do funkcie, jeho ponožky sa  stali takmer slávnejším než on sám a média po celom svete ho za ne milujú. Ani business móda a obleky už dnes nemusia byť nudné, tak prečo sa neinšpirovať?

zdroj: dailymail.co.uk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK