„Trnavský doubledecker“ na ceste prekvapil políciu. Takúto kreáciu si ešte nevidel

  • Policajti PMJ vodiča zastavili na juhovýchodnom obchvate mesta Trnava
  • Sedel vo veľmi zaujímavom a rozhodne nie bezpečnom dopravnom prostriedku
Trnava doubledecker
Facebook/Polícia Slovenskej republiky
  • Policajti PMJ vodiča zastavili na juhovýchodnom obchvate mesta Trnava
  • Sedel vo veľmi zaujímavom a rozhodne nie bezpečnom dopravnom prostriedku

S trnavskými výtvormi sa, zdá sa, Slovensko musí pasovať aj naďalej. Po uverejnení prípadu na sociálnej sieti pobavil odvážny vodič už stovky ľudí. Už teraz je ale zrejmé, že vodič je podozrivý z priestupku v doprave,“ hovorí polícia na úsmevný moment, ktorý sa, našťastie, zaobišiel bez ujmy na zdraví.

Ak si už na strechu svojho auta niekedy v živote niečo prichytával, určite si sa s tým celkom vytrápil. Priviazať, stabilizovať a hlavne, bezpečne doraziť do cieľa. Tentokrát sa s tým vodič veľmi netrápil. Na strechu svojho automobilu značky Ford si priviazal rovno ďalšie auto.

Posted by Polícia Slovenskej republiky on Wednesday, May 12, 2021

Inkriminované vozidlo nebolo možné previezť, nakoľko ide viac o vrak, ako o funkčný dopravný prostriedok. Automobilu chýbali všetky pneumatiky i okná. Z fotografií je možné dedukovať, že v sebe obsahovalo skutočne minimum predošlých komponentov, nakoľko ho starší Ford zvládal uniesť na svojej streche a vrak auta pravdepodobne prežil požiar. Taktiež bola jeho kapota nebezpečne vyklopená na mieste čelného skla.

Posted by Polícia Slovenskej republiky on Wednesday, May 12, 2021

V komentároch sa nachádza viacero teórií, prečo k zvláštnemu javu na ceste došlo. Niektorí sa domnievajú, že by mohlo ísť o stávku. Iní iba krútia hlavou. „V Rumunsku bežné, asi sa inšpirovali, alebo žeby sme boli úrovňou ako v Rumunsku? Každopádne veľmi nebezpečná záležitosť, myslím, že dva vraky rovno do šrotu jednou cestou chceli zaniesť, píše Peter.

„Ja si pred 2 rokmi pamätám po ceste z Chorvátska, maďarskí policajti na diaľnici stiahli na parkovisko borca, čo mal na streche asi 250 l chladničku takto upevnenú. Vtedy som si povedal, že väčšieho magora som ešte nestretol. Ďakujem, práve ste mi rozšírili obzory a posunuli hranice toho, čo čakať na cestách,“ píše ďalší kometujúci.

Zdroj: Facebook/Polícia Slovenskej republiky

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech