Tublatanka doplatila na technickú chybu, hovorí Slovan

  • Podľa ŠK Slovan Maťo Ďurinda nemohol za to, že jeho vokály meškali
  • Došlo vraj k technickej chybe, za ktorú kapela nemohla
Ilustračný obrázok TASR
TASR
  • Podľa ŠK Slovan Maťo Ďurinda nemohol za to, že jeho vokály meškali
  • Došlo vraj k technickej chybe, za ktorú kapela nemohla

Podľa Tomáša Schügerla, manažéra pre média ŠK Slovan, sa Tublatanka stala iba obeťou technickej chyby. V televíznom prenose vraj nebol dobre synchronizovaný obraz a zvuk. Reproduktory boli od kapely vzdialené 150 metrov a keďže došlo k priamemu televíznemu prenosu z nového štadióna po prvýkrát, nastal problém s oneskoreným zvukom. Okolo ich vystúpenia sa však od nedele začali internetom šíriť rôzne diskusie a vtipné reakcie na adresu samotnej kapely. 

Z tohto technického dôvodu hovorené slovo a spev Maťa Ďurindu nesynchronizovali s vysielaným obrazom a boli oneskorené kvôli časovému posunu zvuku zo vzdialených reproduktorov o viac ako jednu sekundu,“ vyjadril sa Schügerla.

Zároveň, však priznáva, že kapela nehrala úplne naživo a použila playback.Skupina Tublatanka absolvovala svoje vystúpenie tesne pred úvodným výkopom stretnutia, a z tohto dôvodu nebolo technicky možné, aby vystúpila úplne naživo na hracej ploche.“

Fanúšikovia na štadióne mali podľa jeho slov z vystúpenia skvelý zážitok a žiadnu technickú chybu na štadióne nespozorovali. Za chybu sa ospravedlňujú divákom RTVS, Maťovi Ďurindovi aj skupine Tublatanka. Tvrdia, že reči zosmiešňujúce kapelu aj Ďurindu sú nepravdivé. 

Za technickú chybu v televíznom prenose skupina Tublatanka nijako nezodpovedá, svoje vystúpenie zvládla plne profesionálne, chyba bola zapríčinená druhou stranou, ktorá zabezpečovala technický prenos podujatia,“ dodáva.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech