Učenia sa jazyka je maratón, nie šprint, no takto sa ho naučíš bez väčších problémov

  • Už dávno neplatí pravidlo, že ak chceš perfektne ovládať cudzí jazyk, musíš vycestovať za hranice. Všetko sa zmenilo s príchodom internetu, kde nájdeš na štúdium všetko potrebné. Dnes sú to najžiadanejšie jazykové kurzy, ktorých cena je počas limitovaného času na minime.
travel
unsplash.com
  • Už dávno neplatí pravidlo, že ak chceš perfektne ovládať cudzí jazyk, musíš vycestovať za hranice. Všetko sa zmenilo s príchodom internetu, kde nájdeš na štúdium všetko potrebné. Dnes sú to najžiadanejšie jazykové kurzy, ktorých cena je počas limitovaného času na minime.

Aj keď je štúdium jazykov už oveľa dostupnejšie, väčšina z nás si vie vždy nájsť nejakú výhovorku, prečo to aj tentokrát odložiť na zajtra. Raz je to zlá učiteľka, nanič školský systém, veľa práce či málo času. Pritom sa to všetko začína u nás samých. Ak sa rozhodneš na novom cudzom jazyku zamakať, stanovíš si ho ako určitú prioritu, za pár mesiacov prekvapíš samého seba. Je pritom jedno, o ktorý jazyk sa jedná, ak sa mu budeš venovať intenzívne, no najmä efektívne.

Na uľahčenie cesty za novými vedomosťami, sme pre teba vybrali najpredávanejšie kurzy, vďaka ktorým sa toho naučíš veľa v pomerne krátkom čase.

Zlepši svoju nemčinu z ktorejkoľvek úrovne. Rakúsko je predsa za rohom

Či už si úplný začiatočník, potrebuješ oprášiť vedomosti zo strednej školy alebo jednoducho nemáš čas navštevovať kurz nemčiny, tento online kurz je niečo pre teba. Pokrýva všetky 4 oblasti, ako: rozprávanie, počúvanie, čítanie a písanie po nemecky.

Zľava zo 150 € na 12 €

Nechceš investovať do učenia jazyka veľa času? Poľština je pre teba to pravé

S týmto kurzom máš reálnu šancu stať sa sebavedomým speakrom v poľskom jazyku. Pre Slovákov je práve poľština jedným z najpríbuznejších jazykov. Práve preto by ti nemalo jej štúdium zabrať veľa času.

Zľava z 35 € na 12 €

 

Španielčina je považovaná za jeden z najdôležitejších jazykov. Zisti, ako na ňu

Hodilo by sa ti kedykoľvek sa dorozumieť so španielsky hovoriacimi ľudmi po celom svete? Ak áno, tento kurz ti poskytne všetko potrebné, aby si sa bez problémov dorozumel a dohovoril kdekoľvek chceš. Naučíš sa správnu výslovnosť, porozumieť natívnym speakrom, ale aj to, ako vyjadriť, čo práve potrebuješ v celom rade rôznych situácií.

Zľava z 95 € na 12 €

Predbehni priemer a získaj uznávaný certifikát z angličtiny

IELTS (skratka pre International English Language Testing System) je celosvetovo najpopulárnejšia skúška z anglického jazyka. Ročne sa pre tento test rozhodne viac než 2 milióny ľudí.

IELTS ti otvorí dvere – pomôže ti pri každodennom živote, štúdiu a práci kdekoľvek na svete. Viac než 9 000 inštitúcií, vrátane vládnych, akademických a personálnych, v 140 krajinách uznáva certifikát IELTS.

Zľava zo 100 € na 12 €

 

Chceš žiť v Thajsku? Nauč sa miestnu reč

Chystáš sa do Thajska? Tento kurz je pre teba povinnou jazdou, ak sa chceš pri tvojom cestovaní cítiť naozaj komfortne. Kurz je koncipovaný veľmi jednoducho a zábavnou formou, vďaka čomu dostaneš príjemný úvod k thajčine.

Zľava z 35 € na 12 €

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech