Údajných „youtuberov“ Martina Daňa a Rudolfa Vaského zadržala NAKA

  • Slovenská polícia zadržala dvoch „známych“ youtuberov
  • Obvinila ich z násilnej trestnej činnosti
BeFunky-collage (1)
TASR
  • Slovenská polícia zadržala dvoch „známych“ youtuberov
  • Obvinila ich z násilnej trestnej činnosti

Slovenská polícia dnes prostredníctvom svojej sociálnej siete oznámila, že zadržala dvoch podozrivých z násilnej trestnej činnosti.

„Vyšetrovateľ NAKA zadržal dnes dve osoby (M.D., R.V.) podozrivé z násilnej trestnej činnosti. Momentálne prebiehajú procesné úkony, zatiaľ nie je možné poskytnúť žiadne informácie,“ píše polícia na svojom Facebooku.

Už začiatkom decembra začala slovenská polícia stíhať Martina Daňa za daňové podvody.

Podľa informácii Denníka N si mal Daňo vyplatiť vratky na DPH v hodnote 188-tisíc eur. Podľa Transaprecny International je celková dĺžna suma na daniach a odvodoch viac ako 800-tisíc eur.

Martin Daňo pred 3 týždňami na svojej sociálnej sieti odmietol svoje obvinenia a mimovládne organizácie označil za skorumpovaných presstitútov. Rudolf Vaský sa slovenskej verejnosti pravidelne prihováral cez svoj Youtube kanál, kde kritizoval slovenských politikov.

Polícia oboch obvinila aj z násilnej trestnej činnosti, ale viac sa nechce k problému vyjadrovať. Daňo bol známy svojimi násilnými vpádmi na tlačové konferencie aj bez novinárskeho preukazu.

Počas svojich vstupov na konferencie vyvolal enormný rozruch, kedy vo viacerých prípadoch musela zasahovať polícia. Svoje videá uverejňoval na Youtube pod menom GINN, kde sa spolu s Vaským vyhrážal, že na Slovensku pripravujú „krvavú revolúciu“ a že bude tiecť krv.

Klasická schéma – najprv Transparency international mi pošle otázky ale odmieta sa ospravedlniť za podvod čo na mne…

Gepostet von Martin Dano – Martin Daňo am Mittwoch, 20. November 2019

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK